Zestawy elektronarzędzi 10.8V / 12V

Zastosowane filtry (0)

2 ofert od 477.99 zł do 3040.99 zł

Sortuj według
Ilość na stronie
Zestaw narzędzi akumulatorowych Combo 12V Makita CLX245SAX1 Makita

Zestaw narzędzi akumulatorowych Combo 12V Makita CLX245SAX1

 • Ilość akumulatorów: 1
 • Pojemność akumulatora: 2,0 Ah
 • Kompletacja zawiera: dmuchawa/odkurzacz
 • Opakowanie: torba narzędziowa
477,99 zł DOSTAWA 0 ZŁDostawa gratis Dostępna 1 szt. Wysyłamy w poniedziałek
Zestaw elektronarzędzi 12V DeWalt DCK212D2T DeWalt

Zestaw elektronarzędzi 12V DeWalt DCK212D2T

 • Ilość akumulatorów: 2
 • Pojemność akumulatora: 2,0 Ah
 • Kompletacja zawiera: laser krzyżowy/wiertarko-wkrętarkę
 • Opakowanie: karton
3 040,99 zł DOSTAWA 0 ZŁDostawa gratis Dostępne 8 szt. Wysyłamy we wtorek
1

Zestawy elektronarzędzi 10.8v 12v

Przeprowadzenie remontu wymaga użycia odpowiednich narzędzi. W kategorii tej znajdziesz zestaw elektronarzędzi akumulatorowych, dzięki którym zapewnisz sobie wydajną i komfortową pracę. Posiadając odpowiednie elektronarzędzia, można skutecznie zrealizować wszelkie prace remontowo-budowlane, niezależnie od miejsca zamieszkania. W naszym sklepie przedstawiamy zestawy elektronarzędzi 10.8v i 12v, w które powinien wyposażyć się każdy majsterkowicz i profesjonalista. Jeśli szukasz dodatkowych informacji na temat naszego asortymentu, koniecznie skontaktuj się z naszą obsługą klienta.

Zestaw elektronarzędzi – wiertarko wkrętarka i nie tylko!

Każda osoba przeprowadzająca remont lub wyposażająca swój warsztat, nie powinna przechodzić obojętnie obok zestawów elektronarzędzi 10.8v i 12v. Podczas tego typu prac, z pewnością przydadzą się takie narzędzia jak:

 • Zestaw narzędzi akumulatorowych z dmuchawą i odkurzaczem opakowane w estetycznej torbie narzędziowej.

 • Zestaw elektronarzędzi z laserem i wiertarko-wkrętarką zamknięty w trwałej walizce narzędziowej.

 • Elektronarzędzia przydatne podczas remontu

Zastanawiasz się, jakie sprzęty są przydatne podczas remontu? Z pewnością warto postawić na propozycję od producenta DeWalt, a więc zestaw elektronarzędzi, na który składa się wiertarko wkrętarka i laser. W wyposażeniu znajdują się także dwa akumulatory Li-Ion, torba transportowa i ładowarka. Ilość akumulatorów jest ważna, ponieważ dzięki temu, że jest ich więcej, można zapewnić sobie ciągłość pracy. Urządzenie wyposażono w bezszczotkowy silnik, dzięki czemu zachowa ono dłuższą żywotność. Silniki tego typu nie posiadają zbędnych części, które trzeba byłoby dość często wymieniać. Części zamienne zużyte naturalnie muszą być wymienione dopiero po upływie dłuższego czasu. Oferowana wieratrko-wkrętarka posiada kompaktową budowę, co przekłada się na jej wygodne użytkowanie. W zestawie zawarto również laser posiadający trzy pryzmaty pozwalające na wyznaczenie trzech linii. Tego typu urządzenie pozwala zachować wyjątkowy komfort pracy i wysoką funkcjonalność. Dzięki uchwytowi z magnesami użycie lasera jest jeszcze wygodniejsze. Dodatkowo posiada on solidną konstrukcję, która nie pozwala na dostanie się do środka jakichkolwiek zanieczyszczeń. Jakiekolwiek części w laserze, nie ulegną więc jakiemukolwiek uszkodzeniu mechanicznemu.

Zestawy elektronarzędzi do prac porządkowych

Podczas remontu generuje się dość dużą ilość zanieczyszczeń. Dlatego warto zaopatrzyć się w urządzenia, dzięki którym można zachować porządek. Taki też jest oferowany przez nas zestaw elektronarzędzi, w którym znajdziesz dmuchawę i odkurzacz. W wyposażeniu dodatkowym znajduje się ładowarka, dwa akumulatory i torba transportowa. Do oferowanego odkurzacza można dokupić końcówki, dzięki czemu urządzenie to stanie się jeszcze bardziej wszechstronne. Urządzenie to pozwoli Ci na odkurzenie samochodu, mieszkania, domu, kanapy i wielu innych miejsc oraz rzeczy. Dmuchawa idealnie nadaje się do pozbywania się liści i innych zanieczyszczeń z chodników, ale i trawników. Cechuje się bardzo niskim poziomem hałasu, dlatego jest to urządzenie przyjazne dla osób poszukujących cichych rozwiązań.

Dlaczego warto kupić zestaw elektronarzędzi akumulatorowych z naszej oferty?

W przypadku zakupu w naszym sklepie, możesz liczyć tylko na najwyższą jakość oferowanych produktów. Przy każdym produkcie okazane są dane techniczne, z którymi możesz się zapoznać, aby podjąć jak najlepszą decyzję zakupową. Gdyby jakiekolwiek elementy w sprzęcie uległy uszkodzeniu mechanicznemu, możesz zgłosić je na gwarancję. Nasze produkty oferujemy klientom indywidualnym, jak i firmowym. Przedstawiamy tylko i wyłącznie produkty od sprawdzonych i renomowanych producentów, dlatego możesz liczyć na ich długą żywotność.

W razie jakichkolwiek pytań, koniecznie się z nami skontaktuj, a rozwiejemy wszelkie wątpliwości!