Wiertarko-wkrętarka udarowa BlackDecker BDCHD18K
Ten produkt nie jest już dostępny w naszym sklepie.
  • Marka BlackDecker
  • Akumulator i ładowarka w komplecie tak
  • Ilość biegów 2
  • Liczba akumulatorów 1
  • Max liczba udarów [1/min] 21000
  • Miękki moment obrotowy [Nm] 17.5
  • Napięcie akumulatora [V] 18
  • Opakowanie walizka z tworzywa sztucznego
  • Pojemność akumulatora [Ah] 1.5
  • Prędkość obrotowa [rpm] 360, 1400
  • Silnik bezszczotkowy nie
  • System Bluetooth nie
  • Twardy moment obrotowy [Nm] 40
  • Typ akumulatora Li-Ion
  • Typ zasilania akumulatorowe
  • Udar tak
  • Wymienna głowica nie
  • Zestaw akcesoriów nie
  • Kod produktu RR66236
  • Kod EAN 5035048641132
  • Kod producenta BDCHD18K-QW
  • Dane producenta/dostawcy Stanley Black & Decker Deutschland GmbH
    Black & Decker Str. 40, 65510, Idstein
    Niemcy
    ProductStewardship@sbdinc.com
Wiertła do betonu Silver Percussion 14 x 90 x 150 mm, d 10 mm Bosch 2608597669
Zestaw bitów 25-częściowy Bosch Big-Bit
Akumulatorowa wiertarko-wkrętarka udarowa BDCHD18K Black&Decker służy do wykonywania otworów w metalach, drewnach i ceglanych murach. Tryb pracy ze sprzęgłem przeciążeniowym umożliwia wkręcanie z nastawionym ogranicznikiem momentu obrotowego, co wpływa na jakość wykonanej pracy i trwałość połączenia wkrętem. Dodatkowo płynna regulacja obrotów włącznikiem pozwala zwolnić pod koniec wkręcanie lub wiercenia i płynnie rozpocząć pracę. Kompaktowa i ergonomiczna konstrukcja z powłoką antypoślizgową oraz samodzielne oświetlenie strefy roboczej i uchwyt na zapasowy bit pozytywnie wpływają na komfort użytkownika. Urządzenie zasilane akumulatorami 18V jest częścią dużej gamy elektronarzędzi B&D przeznaczonych do majsterkowania i przydomowych prac ogrodowych.
Charakterystyka produktu:
  • Powłoka antypoślizgowa – miękka guma na rękojeści głównej poprawia chwyt i komfort pracy
  • Reflektor roboczy LED – oświetlenie strefy roboczej w trakcie wiercenia lub wkręcania
  • Rodzina urządzeń 18V B&D – jedna bateria, wiele urządzeń, nieograniczone możliwości
Dane techniczne:
  • Zasilanie: akumulatorowe
  • Napięcie akumulatora: 18V
  • Ilość akumulatorów: 1szt.
  • Pojemność akumulatora: 1.5Ah
  • Typ ogniw akumulatora: litowo-jonowe
  • Ilość biegów: 2
  • Prędkość obrotowa na 1. biegu: 0-360obr./min
  • Prędkość obrotowa na 2. biegu: 0-1400obr./min
  • Częstotliwość udaru na 2. biegu: 0-21000ud./min
  • Maks. miękki moment obrotowy: 17.5Nm
  • Maks. twardy moment obrotowy: 40Nm
  • Ilość nastawień momentu obrotowego: 10+1
  • Maks. średnica wiercenia w drewnie: 25mm
  • Maks. średnica wiercenia w stali: 10mm
  • Maks. średnica wiercenia w cegle: 10mm
  • Zakres średnic mocowania w uchwycie wiertarskim: 1.5-10mm
Wyposażenie podstawowe:
  • Ładowarka 0.4A
  • Akumulator 18V Li-Ion 1.5Ah