Przeglądaj produkty Vera według kategorii:

Promocje Vera

W naszym sklepie możesz kupić narzędzia w świetnych cenach. Wystarczy, że odwiedzisz nasz dział Promocje i przejrzysz ofertę narzędzi i elektronarzędzi w najniższych cenach. Codziennie przybywają nowe promocje narzędzi dlatego zachęcamy do odwiedzania narzedzia.pl. Nasze hity cenowe to często końcówki serii oraz produkty z posezonowych wyprzedaży. Kupuj w promocjach i nie przepłacaj. Wyjątkowe ceny czekają na Ciebie.

-23%
159,84 PLN 123 PLN

Artykuły o narzędziach Vera

Publikujemy szereg artykułów poświęconych marce Vera. Dowiedz się więcej o zasadach działania narzędzi, zapoznaj się z technologiami wprowadzanymi przez specjalistów Vera, zobaczysz prezentacje elektronarzędzi Vera, w których wyczerpująco opisano wszystkie parametry i możliwości, a także poznasz zdanie ekspertów na temat marki.
  • Jak dbać o bezpieczeństwo pracy

    Środki ochrony indywidualnej to wyposażenie lub urządzenia przeznaczone do noszenia bądź trzymania przez pracownika w celu ochrony przed konkretnym zagrożeniem lub większą liczbą zagrożeń, wynikających z wykonywanej pracy, które mogą mieć...Czytaj cały artykuł

Elektronarzędzia - akcesoria i osprzęt Vera

Osprzęt Vera cieszy się niezmienną popularnością od lat. Wiertła, dłuta, tarcze to często absolutne hity sprzedażowe. Kluczem do sukcesu i w tym przypadku jest bardzo wysoka jakość i trwałość. W naszej ofercie możesz kupić najlepszy osprzęt i akcesoria. Zobacz co mamy do zaproponowania.
4ofert od41.00PLN do123.00PLN
46 PLN
W magazynie >10 szt.Wysyłka w dniu 2018-03-26
Zamów telefonicznie
159,84 PLN 123 PLN
W magazynie 3 szt.Wysyłka w dniu 2018-03-26
Zamów telefonicznie
41 PLN
W magazynie 4 szt.Wysyłka w dniu 2018-03-26
Zamów telefonicznie
46 PLN
W magazynie 1 szt.Wysyłka w dniu 2018-03-26
Zamów telefonicznie
Strona 1 z 1