Tarcza do stali 165x20mm/40z cermet FN Glob Motoyuki GLOB-HLT-165
Cena katalogowa: 214,02
Ilość
Dostępne: 5 szt.
  • Dedykowane do przecinarek do metalu
  • Ilość zębów 40
  • Przeznaczenie stal
  • Średnica otworu 20 mm
  • Średnica tarczy [mm] 165
  • Typ tarczy HM - węglik spiekany
  • Kod produktu RR132404
  • Kod EAN 4920350004090
  • Kod producenta GLOB-HLT-165
    sklep@fnglob.pl
Zobacz również
Piła tarczowa do cięcia stali GLOBAL SAW 165 x 1,4/1,1 x 20mm / 40z CERMET jest produkowana przez japońską firmę Motoyuki, jednego z liderów produkcji najwyższej jakości tarcz z uzębieniem z węglika cermet. Cermet jest materiałem kompozytowym, łączącym w swoim składzie zarówno składniki ceramiczne, jak również metalowe. Metal pełni funkcję spoiwa, a najczęściej w stopach cermet wykorzystywane są nikiel oraz kobalt. Poza doskonałym wykończeniem powierzchni, w trakcie obróbki (cięcia), węglik typu cermet zapewnia również zdecydowanie dłuższą żywotność narzędzia. To właśnie połączenie wytrzymałości oraz odporności na zużycie wymagane jest podczas cięcia stali tarczami z uzębieniem z węglika typu cermet. Piła widiowa do cięcia stali GLOBAL SAW 165mm posiada otwór centralny o średnicy 20mm. Jest to idealne rozwiązanie do zastosowania w akumulatorowych pilarkach ręcznych do cięcia stali (np. HILTI SCM22-A ). Szerokość ośrodka tarczy to 1,1mm, a rzaz to zaledwie 1,4mm. Niskie opory cięcia wynikające z niewielkiej grubości tarczy zapewniają komfortowe warunki pracy. Wytrzymałe uzębienie z węglikiem typu cermet zapewnia dłużą żywotność narzędzia w porównaniu do typowych tarcz z uzębieniem TCT (z węglika wolframu).
Charakterystyka produktu:
  • Piła przeznaczona została do elektronarzędzi (pilarek) akumulatorowych
  • Piła tarczowa GLOBAL SAW 165mm idealnie nadaje się do cięcia takich materiałów stalowych jak: kątowniki, ceowniki, rury, płaskowniki i blachy, profile montażowe, wsporniki perforowane
  • Należy unikać cięcia materiałów o przekroju pełnym
Dane techniczne:
  • Średnica: 165mm
  • Średnica otworu: 20mm
  • Grubość tarczy: 1,1mm
  • Rzaz: 1,4mm