Sterowniki i piloty

Zastosowane filtry (0)

1 ofert od 22.99 PLN do 22.99 PLN

Sortuj według
Ilość na stronie
1

Sterowniki i piloty do oświetlenia

Przyciemniaj lub rozjaśniaj światło w pomieszczeniu, gdy tylko masz ochotę. To świetna opcja dla wszystkich, którzy lubią klimatyczne oświetlenie. Nowoczesne sterowniki można traktować jak pilot lub przyczepić do ściany za pomocą specjalnej listwy.

Możliwość sterowania światła nieoceniona jest dla osób, mających problemy ze snem. Możliwość ściemnienia światła na jakiś czas przed udaniem się na spoczynek ułatwia zasypianie i wyciszenie się. Sterownik przyda się także w czasie urlopu - zapalające się i gasnące światło może zmylić złodzieja i sprawić wrażenie, że dom nie jest pusty.

Sterowanie oświetlenie jest bardzo proste

Sterownik oświetlenia pozwala na kontrolowanie nawet kilkunastu żarówek naraz. Większość oferowanych przez nas modeli jest bezprzewodowa, co pozwala na wygodne korzystanie z nich z każdego kąta pomieszczenia. Dzięki sterownikowi możemy w pełni kontrolować oświetlenie i wywoływać odpowiedni nastrój. Romantyczna randka? Spotkanie ze znajomymi? Konieczność poszukiwania guzika na dywanie? W kilka sekund stworzysz idealne warunki oświetleniowe.

Sterowniki inteligentnego światła pozwalają na zbudowanie systemu inteligentnego domu. Po zainstalowaniu sterowników nie będziesz umiał z nich zrezygnować. Wprowadź swój dom do XXI wieku i skorzystaj z najnowszych technologii, które ułatwiają życie.