Przeglądaj produkty Stamos Soldering według kategorii:

Bestsellery Stamos Soldering

Prezentujemy najlepiej sprzedające się narzędzia marki Stamos Soldering. Są to narzędzia najchętniej kupowane przez użytkowników, które łączą w sobie wysoką jakość oraz przystępną cenę. Duża liczba Klientów rekomendująca te produkty stanowi gwarancję trafnego wyboru.

Stacja lutownicza S-LS-11 Stamos Soldering znajdzie zastosowanie przy naprawianiu elektroniki, spawaniu tworzyw sztucznych czy też suszeniu farb. Posiada kolbę lutowniczą oraz kolbę hot air. 2 wyświetlacze LED zapewniają wygodne odczytanie parametrów. Dzięki ochronie w zakresie ESD stacja nadaje się do pracy z urządzeniami wrażliwymi na wyładowania elektrostatyczne.

Zobacz produkt

Stacja lutownicza S-LS-6 marki Stamos Soldering to urządzenie wyposażone w dwie kolby (lutowniczą i na rozgrzane powietrze) oraz posiadające funkcje: Sleep, Cool, odsysania dymów lutowniczych. Dobrze nadaje się do lutowania i rozlutowywania komponentów montowanych powierzchniowo (SMD), ocieplania, rozmrażania, suszenia farb, a także wielu innych czynności.

Zobacz produkt

Promocje Stamos Soldering

W naszym sklepie możesz kupić narzędzia w świetnych cenach. Wystarczy, że odwiedzisz nasz dział Promocje i przejrzysz ofertę narzędzi i elektronarzędzi w najniższych cenach. Codziennie przybywają nowe promocje narzędzi dlatego zachęcamy do odwiedzania narzedzia.pl. Nasze hity cenowe to często końcówki serii oraz produkty z posezonowych wyprzedaży. Kupuj w promocjach i nie przepłacaj. Wyjątkowe ceny czekają na Ciebie.

-18%
149,00 PLN 122 PLN

Polecane kategorie Stamos Soldering

Nowości Stamos Soldering

Najnowsze narzędzia Stamos Soldering w ofercie Narzedzia.pl. Bądź na bieżąco z nowymi modelami narzędzi i rozwiązaniami technologicznymi. Dowiesz się o wszystkich innowacjach i nowych produktach, które trafiają na rynek. W końcu tworzenie pionierskich rozwiązań to domena marki Stamos Soldering. Zobacz, szerokie portfolio najnowszych produktów.

Stacja lutownicza Stamos Soldering S-LS-15 Basic to profesjonalny sprzęt 4w1. Składa się z dwóch kolb (lutowniczej i na gorące powietrze), podgrzewacza oraz lampy na podczerwień. Stacja doskonale sprawdzi się podczas lutowania i rozlutowywania drobnych elementów typu BGA, SOIC, CHIP, QFP, PLCC, SMD itp.

Zobacz produkt

Elektronarzędzia Stamos Soldering

Elektronarzędzia - akcesoria i osprzęt Stamos Soldering

Osprzęt Stamos Soldering cieszy się niezmienną popularnością od lat. Wiertła, dłuta, tarcze to często absolutne hity sprzedażowe. Kluczem do sukcesu i w tym przypadku jest bardzo wysoka jakość i trwałość. W naszej ofercie możesz kupić najlepszy osprzęt i akcesoria. Zobacz co mamy do zaproponowania.
22ofert od93.00PLN do1799.00PLN
149,00 PLN 122 PLN
W magazynie 1 szt.Wysyłka jutro o 14:00

Zasilanie: 230 V Temperatura: 500 °C Moc: 60 W Walizka transportowa: nie

93 PLN
W magazynie 4 szt.Wysyłka jutro o 14:00

Zasilanie: 230 V Temperatura: 480 °C Moc: 50 W Walizka transportowa: nie

179 PLN
W magazynie 5 szt.Wysyłka jutro o 14:00

Zasilanie: 230 V Temperatura: 480 °C Moc: 65 W Walizka transportowa: nie

275 PLN
W magazynie 3 szt.Wysyłka jutro o 14:00
Strona 1 z 2