Przeglądaj produkty Stamos Eco według kategorii:

Bestsellery Stamos Eco

Prezentujemy najlepiej sprzedające się narzędzia marki Stamos Eco. Są to narzędzia najchętniej kupowane przez użytkowników, które łączą w sobie wysoką jakość oraz przystępną cenę. Duża liczba Klientów rekomendująca te produkty stanowi gwarancję trafnego wyboru.

Promocje Stamos Eco

W naszym sklepie możesz kupić narzędzia w świetnych cenach. Wystarczy, że odwiedzisz nasz dział Promocje i przejrzysz ofertę narzędzi i elektronarzędzi w najniższych cenach. Codziennie przybywają nowe promocje narzędzi dlatego zachęcamy do odwiedzania narzedzia.pl. Nasze hity cenowe to często końcówki serii oraz produkty z posezonowych wyprzedaży. Kupuj w promocjach i nie przepłacaj. Wyjątkowe ceny czekają na Ciebie.

-20%
1 899 PLN 1 521 PLN

Nowości Stamos Eco

Najnowsze narzędzia Stamos Eco w ofercie Narzedzia.pl. Bądź na bieżąco z nowymi modelami narzędzi i rozwiązaniami technologicznymi. Dowiesz się o wszystkich innowacjach i nowych produktach, które trafiają na rynek. W końcu tworzenie pionierskich rozwiązań to domena marki Stamos Eco. Zobacz, szerokie portfolio najnowszych produktów.

Narzędzia Stamos Eco

Wszystkie narzędzia marki Stamos Eco dostępne w naszym sklepie. Możesz tu wybrać kategorię elektronarzędzi, których szukasz.
1ofert od1521.00PLN do1521.00PLN

Napięcie zasilania: 230 V Minimalny prąd spawania: 10 A Maksymalny prąd spawania: 225 A Max średnica elektrody: 4 mm Masa: 17,3 kg

1 899 PLN 1 521 PLN
W magazynie 1 szt.Wysyłka w dniu 2020-01-27
Wysyłka gratis
Strona 1 z 1