2ofert od21.99PLN do21.99PLN
21,99
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
dziś
21,99
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
dziś
  • 1
Strona 1 z 1

Osprzęt instalacyjny - ramki

W wystroju wnętrza liczy się każdy detal. Piękny dom niczym z katalogu to zasługa odpowiedniego doboru współgrających ze sobą elementów. I chociaż ramkom i osłonom do kontaktów nie poświęca się zbyt wiele uwagi, to warto zauważyć, że stanowią one elementy wyposażenia każdego pomieszczenia. Ramki i osłony do kontaktów mogą być subtelną ozdobą, ale nie tylko. Pełnią one przede wszystkim bardzo ważną funkcję, gdyż chronią ściany przed brzydkimi śladami palców w okolicach gniazd i włączników.

Obecnie możesz wybierać wśród ramek i osłonek o przeróżnych kształtach, wzorach i kolorach. Producenci proponują nowoczesne, klasyczne i młodzieżowe rozwiązania. Proponowane rozwiązania zadowolą zarówno amatora, jak i profesjonalnego dekoratora wnętrz. Ramki i osłonki możesz zamontować w każdym wnętrzu. Dobrze dobrane podkreślą charakter pomieszczenia i dodadzą mu blasku. Nie musisz obawiać się o działanie wilgoci w łazienkach, wystarczy, że wybierzesz modele odporne na jej działanie.

Ramki i osłony do kontaktów - rozwiązanie na lata

Wykorzystanie materiałów odpornych na uszkodzenia mechaniczne i przetarcia sprawi, iż ramki i osłonki będą pięknie się prezentowały i służyły Tobie i innym domownikom przez wiele lat. W naszym asortymencie znajdziesz wysokiej jakości produkty, które staną się ozdobą Twojego mieszkania, lub jeśli chcesz, będą prawie niewidoczne. Wybieraj spośród dostępnych modeli i eksperymentuj ze swoimi wnętrzami.

Ramki i osłony do kontaktów - nie tylko wygląd jest ważny

Ramki poza funkcją dekoracyjną i ochronną, odpowiadają także za bezpieczeństwo łączników. Dostępne są modele pojedyncze oraz modułowe. Podczas wyboru odpowiedniego produktu nie kieruj się tylko jej kolorem i designem, sprawdź także, czy jest wykonana z materiałów odpornych na kruszenie, odbarwienia i działanie promieni słonecznych. Czasami lepiej kupić trochę droższą ramkę, ale cieszyć się jej wyglądem i funkcjonalnością przez lata. W tym dziale znajdziesz ramki i osłony do kontaktów renomowanych producentów, wykonane z wysokiej jakości materiałów. Ramki dostępne są osobno lub w zestawach z przełącznikami. Możesz wybrać klasyczne rozwiązanie lub samodzielnie dobrać zestaw, wszystko zależy od Twoich preferencji.