Darmowa dostawa od 250 zł
Dostawa w 24h
Dotacje
Odroczone płatności
4,9/5 na Opineo
Radio GML 50 posiada 4 wbudowane głośniki oraz subwoofer, co gwarantuje uzyskanie mocnego brzmienia. Sprzęt ma amortyzowaną ramę z aluminium, dzięki czemu nie straci sprawności nawet po upadku z 2 metrów. Użytkownik ma możliwość odtwarzania muzyki w formacie MP3, WMA przez port USB, złącze AUX In czy z karty SD. Radio wyposażone w standardowe wtyki, służące jako źródło zasilania 230V dla kolejnych urządzeń. Model GML 50 Professional daje możliwość ładowania akumulatorów litowo-jonowych o napięciu 14,4V lub 18V.
Opinie o modelu
Gwarancja
W celu uzyskania 3-letniej gwarancji producenta należy zarejestrować produkt w odpowiednim terminie na stronie producenta, gdzie znajdują się szczegóły dotyczące warunków gwarancyjnych.
Dostawa
W zależności od rodzaju produktu i wielkości paczki oferujemy różne sposoby dostawy.
Zapewniamy, że wysyłane przez nas przesyłki pakowane są z najwyższą dbałością. Dokładamy wszelkich starań, aby produkty były odpowiednio zabezpieczone na czas transportu.
Zobacz również: