Pompa zanurzeniowa do wody czystej i brudnej BlackDecker BXUP750PTE
Ten produkt nie jest już dostępny w naszym sklepie.
  • Marka BlackDecker
  • Maks. głębokość zanurzenia [m] 7
  • Maks. wydajność [l/h] 13000
  • Maks. wysokość podnoszenia wody [m] 8
  • Masa [kg] 5.24
  • Min. poziom zasysania [mm] 5, 32
  • Moc [W] 750
  • Rodzaj zasilania elektryczne
  • Zanurzeniowa tak
  • Zastosowanie do wody brudnej
  • Kod produktu RR83776
  • Kod EAN 8016287517560
  • Kod producenta BXUP750PTE
  • Dane producenta/dostawcy Stanley Black & Decker Deutschland GmbH
    Black & Decker Str. 40, 65510, Idstein
    Niemcy
    ProductStewardship@sbdinc.com
Pompa zanurzeniowa do czystej i brudnej wody BXUP750PTE Black+Decker to trwałe urządzenie, które wyposażono w zintegrowany wyłącznik pływakowy z możliwością regulacji. W modelu BXUP750PTE można złożyć nóżki na podstawie urządzenia, aby przełączyć tryb pracy pompy z pompowania wody brudnej na pompowanie wody czystej. W takim przypadku urządzenie zasysa wodę do głębokości resztkowej 5 mm. Dzięki zabezpieczeniu termicznemu pompa jest lepiej chroniona przed uszkodzeniem.
Charakterystyka produktu:
  • Zintegrowany wyłącznik pływakowy chroni przed pracą "na sucho"
  • Możliwość regulowania pozycji pływaka
  • Zabezpieczenie termiczne chroni pompę przed uszkodzeniem
Dane techniczne:
  • Napięcie/częstotliwość 230V/50Hz
  • Moc znamionowa: 750W
  • Wydajność: 13000l/h
  • Maksymalna wysokość podnoszenia: 8m
  • Ciśnienie robocze: 0,8bar
  • Maksymalna temperatura wody: 35°C
  • Ochrona silnika: IP X8
  • Maksymalna głębokość zanurzenia: 7m
  • Minimalny poziom wody: 5/32mm
  • Maksymalna średnica cząstki: 30mm
  • Średnica mocowania: 1”; 1-1/4”; 1-1/2”