Pompa pionowa Ryobi ONE+ RY18STPA-0
Ten produkt nie jest już dostępny w naszym sklepie.
  • Marka Ryobi
  • Akumulator i ładowarka w komplecie nie
  • Maks. głębokość zanurzenia [m] 1.2
  • Maks. wydajność [l/h] 3360
  • Maks. wysokość podnoszenia wody [m] 7
  • Masa [kg] 2.5
  • Min. poziom zasysania [mm] 50
  • Napięcie akumulatora [V] 18
  • Pływak nie
  • Rodzaj zanurzeniowa
  • Rodzaj zasilania akumulatorowe
  • Średnica przyłącza [mm] 3/4"
  • Typ akumulatora Li-Ion
  • Zastosowanie do wody czystej
  • Kod produktu RR132629
  • Kod EAN 4892210217998
  • Kod producenta 5133005716
    kontakt@ryobitools.eu
Zobacz również
Charakterystyka produktu:
  • Szeroki zakres zastosowań - od drenaży i nawadnianie po szybki transfer wody
  • Możliwość pobrania wody opadowej celem użycia jej do podlania roślin
  • Zintegrowany filtr chroni pompę przed większymi cząsteczkami brudu
  • Tryb pracy automatycznej pozwala pozostawić pompę bez nadzoru
  • Auto Run Dry wyłącza pompę po 30s, gdy cała woda zostanie wypompowana
  • Chronione przed zalaniem miejsce na akumulator zapewnia mu bezawaryjność
  • Regulacja drążka teleskopowego poszerza zakres zastosowań pompy
  • Możliwość pracy z wężem wylotowym bądź ogrodowym, dzięki adapterowi
  • Urządzenie przeznaczone jest do pracy z wodą czystą
Dane techniczne:
  • Napięcie: 18V
  • Przepływ powietrza: 3360l/h
  • Maks. temperatura wody: 35°C
  • Maks. ciśnienie pompy: 0,7kPa
  • Min. poziom ssania: 50mm
  • Głębokość zanurzenia: 1.2m
  • Wysokość pompowania: 7m
  • Wielkość cząstek: 1mm