2ofert od275.99PLN do281.49PLN
275,99
dostawa
wysyłka
>12 dni
281,49
dostawa
wysyłka
>12 dni
  • 1
Strona 1 z 1

Paski i przekładnie

Niezależnie od tego, czy prace wykonujesz na budowie, w profesjonalnym warsztacie, czy w przydomowym garażu korzystasz z elektronarzędzi. Dzięki nim wszelkie naprawy wykonujesz szybko i nie musisz wkładać w nie tak wielkiej siły, jakbyś pracował jedynie za pomocą narzędzi ręcznych. Niektóre prace byłyby wręcz niemożliwe do wykonania bez użycia wiertarki, szlifierki czy spawarki. Niestety częsta eksploatacja elektronarzędzi prowadzi do niszczenia ich części. Aby urządzenia mogły pracować długo i wydajnie konieczna jest wymiana niektórych elementów po określonym czasie ich używania. W tym dziale znajdziesz paski i przekładnie, które przedłużą żywot Twoich narzędzi. Dzięki nim praca będzie szybka, sprawna i precyzyjna.

Paski napędowe i przekładnie - sprawdź na narzedzia.pl

Paski i przekładnie to części zamienne wykorzystywane w wielu narzędziach i urządzeniach. Przekładnie wykorzystywane są np. w szlifierkach, młotowiertarkach, a także w wielu urządzeniach przemysłowych i nie tylko. Używane są, gdy konieczne jest przełożenie momentu obrotowego oraz prędkości obrotowej silnika elektrycznego. W zależności od budowy przekładnie mogą zmieniać prędkość obrotową silnika na wyższą lub niższą.

Paski napędowe służą do przenoszenia napędu. O ich sprawności i przydatności decyduje jakość materiału, z jakiego zostały wykonane, odpowiednie napięcie i dopasowanie elementów konstrukcji. Znajdziesz wśród nich paski napędowe płaskie, zębate, klinowe, wielorowkowe i wariatorowe. W naszym asortymencie dostępne są paski napędowe wyprodukowane przez sprawdzonych i znanych producentów, wykonane z wysokiej jakości materiałów.