
Zakupiłem ten sprzęt do użytku, że się tak wyrażę, amatorskiego. Jak dotąd używając zwykłej wiertarki z udarem z trudnością radziłem sobie w walce z betonem i niejednokrotnie okupiłem to bólem ramion. Mając dosyć postanowiłem zakupić młotowiertarkę. Ujmę rzecz krótko, decyzja o zakupie była strzałem w przysłowiową 10. Jestem bardzo zadowolony, a sprzęt jest wart każdej złotówki, którą za niego zapłaciłem. Teraz mam czym walczyć z betonem, a najfajniejsze jest to, że przy wierceniu dziur naprawdę nie trzeba wkładać w to żadnego wysiłku, wiercą się niemal same ;)
Generalnie nie ma do czego się przyczepić. Prosta i sprawdzona konstrukcja, bardzo poręczna i lekka. Jestem pod wrażeniem siły udaru co przy odpowiednich obrotach sprawdza się znakomicie! Jak do tej pory wywierciła kilkaset otworów w prefabrykowanej konstrukcji żelbetowej- wykonujemy obudowy ścian hal przemysłowych i jak do tej pory nie widać po elektronarzędziu ani jednego śladu zmęczenia. Parametry techniczne pozostały bez zmian. Z czystym sumieniem polecam.
Bardzo dobre urządzenie, zwłaszcza udar, rewelacyjnie poradził sobie z odkuciem nalanego betonu B-20 sprzed 4 lat! jestem bardzo zadowolony.
Poprzednio miałem skill-a 750 wat i niestety mechaniczny udar nie dał rady - przekładnia zmieliła się od temperatury - wygląda to po rozbiórce na zmęczenie materiału. W każdym razie polecam. Ci, którzy wiedzą jak pracować z udarem docenią jej wartość zwłaszcza za te pieniądze.
Kupiłem włomowiertarkę na początku lipca i wywierciłem nią już kilka dziur w betonie. Jestem z niej bardzo zadowolony. Bez specjalnego docisku wiertarka wchodzi w beton jak w masło. Polecam ją niezdecydowanym stosunek do jakości jest super. Sama estetyka wykonania budzi podziw. Zakupy w sklep bez zarzutu, ale tak długie czekanie na decyzje banku o przyznanie kredytu ratalnego to koszmar.
Poprzednio miałem dobre zdanie o wiertarce.Zepsuła się po roku użytkowania,w serwisie informowali mnie że lepiej sie opłaca kupić nową,niż naprawiać.A popsuł się łożysko,brak przełożenia pracy silnika,jak i powstała dziura w obudowie wiertarki.Jeżeli nie poprawi się wykonanie,to zmienię zakupy na Boscha,gdzie co prawda jest droższy,ale części tańsze.
doskonały produkt, manegevole, solidny. Produkt nadaje się do pracy zawodowej.
Comfort di lavoro
Sicurezza ottima
Strumento di vita
Estetica e prestazioni Buona
Prezzo e qualità Distinto
Komfort pracy: Dobry
Bezpieczeństwo: Doskonały
Estetyka i wykonanie: Dobra
Cena i jakość: Distinguished
wiercenie teraz to sama przyjemność, żelbet to obecnie jak wiercenie zwykłą wiertarką w betonie komórkowym. Żałuję, że dopiero teraz coś tak fajnego kupiłem. 4 zwykłe poprzedniczki padły, a kosztowały w sumie parę stów więcej, nie mówiąc ile się trzeba było namęczyć podczas wiercenia. Polecam gorąco!!!!
Używam tą wiertarkę od paru lat nigdy nie miałem z nią problemu a wykonuję w roku ok. kilka tysięcy otworów w betonie B20 i B25. Oczywiście każdy sprzęt ulega zużyciu. Ja przy tak intensywnym wierceniu wymieniam wiertarkę co trzy lata. Bardzo dobry sprzęt za niewielką cenę polecam.
Jest to bardzo dobra młotowiertarka, praktycznie nie do "zdarcia". Można jej użuwać bardzo intensywnie - wiercenie, kucie w bardzo twardych odmianiach betonu, żelbetu- nie ma najmniejszego problemu. Wybrałem ten model ponieważ znałem wcześniej jej możliwości. 100% zadowolenia.
Jestem użytkownikiem tej wiertarki od dwóch lat .Używam ją w domu i na małe prace zarobkowe w instalatorstwie sanitarnym.Jestem jak na razie z niej zadowolony.Duża moc wiercenia i wygoda w użytkowaniu. Fajny design i praktyczna walizka gdzie jest solidnie wykonana .
Sprzęt kupiony mężowi bałam się że nie będzie zadowolony z niespodzianki ale jak na razie bardzo dobrze się spisuję zarówno w wierceniu jak i podkuwaniu. A trochę roboty jeszcze przed nim więc kupiłam dobre wiertła Makita co mam nadzieję wydłuży żywotność sprzętu.
Sprzęt z bardzo dobrym stosunkiem jakości do ceny. Relatywnie duża moc w poręcznej obudowie. Dość głośna. Uchwyty dobrze leżą w rękach. Ciężko ją doczyścić po pracy, z uwagi na dużą ilość zakamarków na obudowie, ale to nie jest problem jeśli nie jesteśmy estetami.
jestem zadowolony z wyboru...mam nadzieje że Chińczycy się postarali...jak na razie wierci aż miło myślę że nie będzie problemów..mam szlifierkę tej firmy i działa a używam codziennie..polecałbym do tej wiertarki od razu dokupić adapter na tradycyjne wiertła...
cóż, nalepka "Made in PRC" na sprzęcie za 50 zł nie robiłaby wrażenia, ale w tym przypadku dość skutecznie zniechęca. Znajomy elektryk pracuje już długi czas z taką wiertarką i twierdzi że jest niezła, choć nieco za droga. Pożyjemy - zobaczymy
Bardzo dobry sprzęt,kupiłem do domowego użytku i jestem bardzo zadowolony. Z wierceniem w Żelbecie nie ma najmniejszego problemu, lekka, poręczna, łatwe montowanie wierteł.POLECAM bo i cena nie wygórowana jak za taką jakość.