Produkt niedostępny
Detektor 0550 AA Skil
Nr katalogowy: F0150550AA
5,0
Liczba opinii 2

Zobacz zamiennik dla tego produktu

Zobacz zamiennik dla tego produktu
Wykrywacz przewodów Bosch GMS 120 Professional
Symbol: GMS 120 Professional Nr katalogowy: 0601081000 EAN: 3165140560108 Gwarancja: 3 lata po rejestracji
4,4
Zobacz opinie (21)
397,90 PLN / 1 szt.
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
jutro
Lukas

Długo się zastanawiałem czy kupić Bosch GMS 120 czy tego Skil 550 AA
w końcu wybór padł na Skil.
Jestem z niego bardzo zadowolony. Jest bardziej czuły niż Bosch bo z kilku cm przed ściana już wykrywa przewody pod napięciem i zbrojenie. Choć w łazience pod grubymi płytkami i tak ciężko było zlokalizować i wyśledzić jak kable idą. Wyśle że Bosch w tych warunkach by nic nie wykrył bo jest mniej czuły.
Skil rozróżnia metale magnetyczne od niemagnetycznych. i przewody z prądem od zbrojenia. Bateria wg. instrukcji wystarcza na 6 godzin pracy. Skil automatyczne się wyłącza po 5 min. Instrukcja zaleca wyjęcie baterii jeśli się go dłużej nie ożywa Baterię można w tym samym miejscu przechowywać nie stykając styków. Więc nie ma problemu ze się baterie zapomni zabrać albo zgubi.
Jestem zadowolony z produktu. Zastrzeżenie mam tylko do pakowania przesyłek przez sklep www.narzędzia.pl . Ponieważ kupiłem także wiertło 60 - pracownicy spakowali do wielkiego pudła wszystko. Kurier natomiast mnie poinformował że musieli przesyłkę przepakować ponieważ to duże puste pudło uległo zgnieceniu w transporcie. Więc musieli także sprawdzić całą zawartość i także rozplombowali kartonik tego Skila. dla mnie jest to wielki minus. Co do kontaktu ze sklepem nie było problemu. Długo czekałem na towar bo jednego wiertła nie mieli na stanie. i padło jeszcze święto i weekend.

PS. Przecinak prosty szeroki SDS-Plus 60 x 250 Makita jest do jednorazowego użytku. Jeden raz je używałem na odcinku ok 1 metra w suficie i rogi już są zaokrąglone.
Przecinak kanałowy ze skrzydełkami 22 x 250 SDS-Plus jest OK.

Trwałość narzędzia w opinii dałem bardzo dobra bo nie ma możliwości "nie dotyczy" ale tego nie mogę jeszcze potwierdzić bo za krótko go używałem i posiadałem.

Czy ta opinia jest pomocna?
5 / 0
Ocena łączna: (5,0)
Cena a jakość: (5,0)
Dokładność pomiaru: (5,0)
Trwałość: (5,0)
Funkcjonalność: (5,0)
Estetyka i wykonanie: (5,0)
pawel

Nie mialem mozliwosci porownac go z innymi markami. jednak z tego co udalo mi sie stwierdzic, nie mam zastrzezen. mieszkam w starym domku, gdzie nie wiadomo co kryja sciany, nie raz uratowal mi du..e. z kablami, rurami nie ma problemu. Z drzewem tez sobie radzi i to calkiem niezle. wykozystywany typowo do prac domowych -jestem zadowolony

Czy ta opinia jest pomocna?
2 / 0
Ocena łączna: (5,0)
Cena a jakość: (5,0)
Dokładność pomiaru: (5,0)
Trwałość: (5,0)
Funkcjonalność: (5,0)
Estetyka i wykonanie: (5,0)
Strona 1 z 1