Dane techniczne:

  • Moc: 1500 W
  • Max szerokość obrzeża: 50 mm
  • Max grubość obrzeża: 1,5 mm
  • Masa: 2,7 kg
  • Dodatkowe wyposażenie: tak

Gwarancja

Charakterystyka produktu:

Ręczna okleiniarka do drewna.
Umożliwia oklejanie wszystkich powierzchni drewnianych (krawędzi).
Wyposażona jest w zacisk oraz wałek dociskowy łukowy umożliwiający stabilne i dokładne oklejanie krawędzi.
Czas nagrzewania poniżej jednej minuty.
Przy użyciu załączonego urządzenia można oklejać ściany wewnętrzne drzwi, rowków i wycięć.

Posiada możliwość zdemontowania jednej krawędzi co umożliwia i okleinowanie szerokich powierzchni.

Zestaw składa sie z:

  • okleiniarka AG98E
  • obcinarki RC21E
  • strugarki AU93

Sklep stosuje program weryfikacji opinii o produktach. Informacje dotyczące procedury weryfikacji opinii znajdziesz w naszym Regulaminie. Opinie Klientów - Okleiniarka ręczna Virutex

Wszystko co piszą o jakości znakomitej narzędzi to po prostu prawda. Reszta też. Nie będę się nad tym rozwodził. Podam kilka wskazówek dla początkujących w oklejaniu - sam nim jeszcze trochę jestem. Najtrudniej zacząć każde oklejenie - jak nie ruszymy od razu to przyklei się do rolki i taśma nie chce jechać, jak ruszymy za szybko to początek się nie przyklei i mamy problem... Najlepiej zrobić sobie samemu przedłużkę - kawałek płyty z przyśrubowanymi dwoma listwami, które za każdym oklejaniem mocujemy ściskiem do płyty oczywiście na jej początku. Trochę mętnie to wyjaśniłem - po prostu takie przedłużenie płyty na jej początku. Ważne o co chodzi, każdy wpadnie już jak to zrobić.
Po 2 to nie obcinajmy końcówek po oklejeniu tylko najpierw strugamy brzegi - strugarka na końcu szarpie i niszczy, a zniszczy to, co wystaje. Potem można przeszlifować pod kątem ok 45 jakąś szlifierką z drobniutkim ziarnem. zestrugana krawędź robi się biała - to białe łatwo się topi i odzyskuje kolor gdy z odległości cm przejdziemy powoli opalarką - przy okazjj taśma lepiej się doklei na brzegach.
Polecam zakup tej okleiniarki dla drobnych firm zajmujacych sie meblami , jest to juz druga taka okleiniarka jaka kupiłem. Oczywiscie jest tak ze aby dobrze wykonac oklejanie to czeka was kilka nieudanych prób i kilka dni dochodzenia do perfekcji ale naprawde warto (za taka kwote niema lepszej opcji). Obsługa i czas realizacji w pełni profesjonalny -polecam (koszt przesyłki zero! zł) Pozdrawiam
Okleiniarka - urządzenie bardzo przydatne w pracy w małej firmie reklamowej i na potrzeby "majsterkowania" domowego. Urządzenie niedrogie, jest dobrym uzupełnieniem warsztatu, podnosi estetykę wykończenia wyrobów z płyt meblowych, płyt MDF i płyt miękkich (do wyrobu tablic informacyjnych)
urządzenie bardzo przydatne do małych prac wykończeniowych,spisuje się bardzo dobrze,po 2 miesiącach juz zarobiło na siebie-zakup bardzo udany.Pozdrawiam
JEST DOBRA OKLEIŁEM JUŻ 4 KUCHNIE I NIE MA RÓŻNICY NA JAKOŚCI Z ELEMENTAMI Z KOMBAJNÓW. DLA DOBREGO EFEKTU NIEZBĘDNA OKRAWARKA. POLECAM.
Gwarancja
Gwarancja

Gwarancja obejmuje tylko wady fizyczne tkwiące w urządzeniu tj. materiałowe lub montażowe. Na elektronarzędzia udzielana jest 3-letnia gwarancja bez konieczności rejestracji urządzenia.

Chcesz zamówić produkt? Szukasz dodatkowych informacji? Zadaj pytanie, a my skontaktujemy się z Tobą.

Skorzystaj z formularza

Przeczytaj Regulamin, Politykę Prywatności sklepu.
* Pola wymagane