Dane techniczne:

 • Moc ultradźwięków: 180 W
 • Pojemność: 6 l
 • Masa: 4,8 kg

Wyposażenie podstawowe:

 • 10 litrowa myjka ultradźwiękowa Proclean 10.0
 • pokrywa
 • kosz
 • kabel przyłączeniowy
 • instrukcja obsługi

Gwarancja

 • 2/3 lata*
Wysyłka powyżej 12 dni
Wysyłka gratis
1 069 PLN
Cena brutto / 1 szt.
Zamów telefonicznie
Kup na raty
eRaty Raty Santander

Charakterystyka produktu:

Profesjonalna myjka ultradźwiękowa Proclean 6.0 firmy Ulsonix została stworzona z myślą o profesjonalnym zastosowaniu i wyróżnia się przy tym łagodnym procesem obróbki i wysoką częstotliwością ultradźwięków czyszczących. Wysoka częstotliwość ultradźwięków gwarantuje, że zastosowane środki czystości wprawiane są w drgania o wysokiej częstotliwości. Dzięki temu za pomocą myjki ultradźwiękowej Proclean 6.0 można usuwać również najmniejsze zanieczyszczenia.

Pokrywa zamykająca wykonana jest z nierdzewnej stali szlachetnej i redukuje odgłosy. Poza tym pokrywa przyśpiesza proces rozgrzewania się cieczy czyszczącej. Na pojemniku do czyszczenia wykonanym z nierdzewnej stali szlachetnej na wysokości 2/3 jego pojemności znajduje się linia, dzięki której urządzenie można zawsze napełnić optymalną ilością cieczy czyszczącej. Zakres dostawy obejmuje również kosz ze stali szlachetnej. W koszu myjki Proclean 6.0 firmy Ulsonix można umieszczać przedmioty, które mają zostać wyczyszczone. Za pomocą panelu kontrolnego znajdującego się na myjce ultradźwiękowej Proclean 6.0 można wybrać typowe ustawienia dla procesu nagrzewania i programatora zegarowego. Informacje o pozostałym czasie czyszczenia, aktywnym czyszczeniu ultradźwiękami oraz o bieżącym procesie nagrzewania można odczytać bezpośrednio na urządzeniu Proclean 6.0, dzięki czemu mają Państwo przez cały czas pełną orientację. Myjka ultradźwiękowa posiada przycisk Start/Pauza z funkcją Memory. Aktualna temperatura oraz wybrana przez Państwa temperatura wyświetlane są w dogodny sposób na urządzeniu w °C. Tym samym przez cały czas można kontrolować temperaturę cieczy czyszczącej. Bardzo wydajny element grzejny myjki ultradźwiękowej Proclean 6.0 firmy Ulsonix znajduje się na tylnej stronie zbiornika. Urządzenie może być użytkowane , gdy jest ono otwarte, tzn. bez pokrywy lub gdy jest zamknięte, tzn. z pokrywą.

Dzięki ponadczasowemu wyglądowi elektrycznej profesjonalnej myjki ultradźwiękowej Proclean 6.0 firmy Ulsonix zakupione przez Państwa urządzenie w optymalny i nierzucający się w oczy sposób dopasowuje się do każdego wnętrza. Oferowana tutaj elektryczna profesjonalna myjka ultradźwiękowa firmy Ulsonix pozwala Państwu na dużą elastyczność. Urządzenie nie musi być na stałe zainstalowane w jednym miejscu, lecz można go również przenosić. Myjka ultradźwiękowa Proclean 6.0 pracuje z napięciem wejściowym wynoszącym 230 V i oferuje 180 W mocy ultradźwięków.

Profesjonalna myjka ultradźwiękowa Proclean 6.0 firmy Ulsonix cechuje się wytrzymałą konstrukcją i dużą niezawodnością. Myjka urzeka przy tym swoim intuicyjnym i bardzo łatwym sposobem obsługi. Jeszcze dzisiaj zdecydujcie się Państwo na zakup korzystnej pod względem cenowym profesjonalnej myjki ultradźwiękowej Proclean 6.0 firmy Ulsonix.

Dane techniczne:

Model Proclean 6.0
Stan NOWY
Napięcie wejściowe 230 V, 1-fazowe
Seria MEMORY QUICK
Pojemność 6 litrów *
Wewnętrzne wymiary zbiornika 30,2 x 15,2 x 15 cm
Częstotliwość ultradźwięków czyszczących 40 kHz
Moc ultradźwięków 180 W
Funkcja ogrzewania Tak
Uchwyty do przenoszenia Tak
Pokrywa Tak
Wymiary (DxSxW) 35 x 18 x 31 cm
Waga 4,85 kg
Wymiary wysyłki (DxSxW) 42 x 29 x 46 cm
Waga wysyłki 5,95 kg

(* ze względu na stożkowy kształt zbiornika oraz jego "zaokrąglone" rogi nie mieści się w nim pełne 6 litrów.)

"

Wyposażenie podstawowe:

 • 10 litrowa myjka ultradźwiękowa Proclean 10.0
 • pokrywa
 • kosz
 • kabel przyłączeniowy
 • instrukcja obsługi
Opinie Klientów - Myjka ultradźwiękowa Ulsonix Proclean 6.0
Brak opinii. Bądź pierwszy i dodaj opinię o produkcie.
Gwarancja
Gwarancja

W przypadku zakupu dokonanego na firmę obowiązuje 2-letnia gwarancja. W przypadku zakupu dokonanego przez osobę fizyczną obowiązuje 3-letnia gwarancja, licząc od dnia zakupu towaru. Części składowe urządzenia podlegające ograniczonej gwarancji: 6 miesięcy na włączniki i przełączniki, pokrętła, stopki/nóżki w urządzeniach, akumulatory, zasilacze, ładowarki, uchwyty spawalnicze, uchwyty do cięcia plazmą, ostrza krajalnic; 12 miesięcy na piloty ręczne i nożne

Chcesz zamówić produkt? Szukasz dodatkowych informacji? Zadaj pytanie, a my skontaktujemy się z Tobą.

* Pola wymagane
Formularz kontaktowy