2ofert od40.99PLN do127.49PLN
40,99
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
jutro
127,49
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
jutro
  • 1
Strona 1 z 1

Piasek do szlifowania

Szlifowanie, polerowanie i piaskowanie pozwalają nadać powierzchniom ostateczny wygląd. Do zabiegów tego typu wykorzystywane są specjalistyczne środki i narzędzia, które umożliwiają osiągnięcie pożądanego rezultatu. Do powyższych prac przeznaczone są m.in. materiały sypkie, które w zależności od granulacji dają zróżnicowane efekty.

W tym dziale znajdziesz produkty, które sprawdzą się podczas piaskowania karoserii, felg samochodowych, renowacji bram, ogrodzeń czy czyszczenia stali. Przygotowaliśmy ofertę materiałów sypkich przeznaczonych zarówno do zastosowania profesjonalnego, jak i amatorskiego.

Materiały sypkie do piaskowania

Piaskowanie to jedna z najpopularniejszych metod czyszczenia powierzchni. Materiały ścierne pod wpływem cieczy lub sprężonego powietrza usuwają zanieczyszczenia z elementów, nadając im pożądaną szorstkość. Proces umożliwia czyszczenie nawet trudno dostępnych miejsc. Do obróbki wykorzystywany jest piasek, śrut, elektrokorund, śrut staliwny, kulki szklane lub garnet. W naszej ofercie znajdziesz materiały sypkie, które szybko i skutecznie pomogą Ci uzyskać idealny efekt. Dzięki piaskowaniu usuniesz rdzę z auta, grzejników czy barierek. To jeden z najlepszych sposobów na pozbycie się warstw dotkniętych korozją.

Niewątpliwie najpopularniejszym materiałem sypkim do piaskowania jest piasek mineralny, który odświeża, wygładza i przygotowuje powierzchnię do przyjęcia farby. Dzięki swoim właściwościom idealnie nadaje się do czyszczenia wielu materiałów. Z jego pomocą wyczyścisz mury z zacieków, osadów, zabrudzeń, glonów i wykwitów. Podczas wyboru najlepszego piasku mineralnego konieczne jest uwzględnienie jego granulacji, frakcji oraz wilgotności. Nie należy jednak stosować piaskowania do bardzo starych i delikatnych murów oraz elewacji wykonanych z cegieł.

Dzięki zastosowaniu materiałów sypkich dostępnych w naszym asortymencie usuniesz lakiery, farby i inne powłoki, wyczyścisz chodnik, kostkę brukową, oczyścisz grill i palenisko, wygładzisz powierzchnię oraz przygotujesz ją do dalszej obróbki. Wystarczy dobrać odpowiedni materiał sypki. Znajdziesz tutaj produkty przeznaczone dla amatorów i profesjonalistów, które pozwolą Ci rozprawić się z wieloma zanieczyszczeniami i przywrócić świetność powierzchniom. Sprawdź koniecznie, co dla Ciebie przygotowaliśmy!