Układanie płytek ściennych

Chcesz położyć płytki, a nie wiesz, jak się do tego zabrać? Z nami to żaden problem. Pokażemy Ci wszystko krok po kroku.

Nie zieleniej z zazdrości! Weź udział w konkursie i zgarnij zielonego Boscha!

Lubisz sam aranżować przestrzeń wokół siebie? Zapraszamy do udziału w naszym konkursie.

Kwietnik ścienny na rośliny balkonowe - zrób to z Dremel!

Wielu z nas hoduje na swoich balkonach kwiaty - te balkonowe ogrody stanowią dla nas choć namiastkę prawdziwego zieleńca. Niektórzy miłośnicy roślin mają ich na balkonie tyle, że ledwo się one mieszczą. Jeśli jesteś jedną z takich osób, nie martw się, samodzielnie możesz wykonać dla nich piękny kwietnik!

Projekt konkursowy - huśtawka ogrodowa

Nasz konkurs okazał się zbyt trudny. Otrzymaliśmy zgłoszenie konkursowe od jednej osoby. Nagradzamy zatem ambitnych. Za swój trud i zaangażowanie uczestnik otrzymuje nagrodę główną – wiertarkę udarową Bosch PSB 500RE. Zwycięzca, Pan Tomasz Olsza, pochwalił się swoim projektem – wykonał siedzisko do huśtawki ogrodowej dla swojej córeczki Lenki. Upraszczamy zasady i od jutra startujemy z nowym konkursem!

Stara drabina - nowy kwietnik

Stara drabina znajdzie się w prawie każdym domu. Najgorszym pomysłem jest jej wyrzucenie. Wystarczy dodać odrobinę inwencji twórczej, niezbędne narzędzia i kwietnik do ogrodu, tarasu gotowy!

Czas na wielkanocne ozdoby

W okresie Wielkanocy stylowe dekoracje pomogą wprowadzić świąteczny nastrój w Twoim domu. Wielkanocne jajo, które przywodzi na myśl kruche i delikatne francuskie koronki macramé, to wyjątkowo elegancka ozdoba. Puść wodze wyobraźni i zaprojektuj wzór, który zachwyci Twoich gości.

Zrób to sam – poduszki jak z Japonii

Podobno konstrukcja ogrodu japońskiego ma naśladować przyrodę, której człowiek nie chce podbić ani zniszczyć. Ten element nieokiełznanej natury możesz wprowadzić do swojego domu, ozdabiając wzorem japońskiej kwitnącej wiśni… poduszki

Ozdobna skrzynka na kwiaty w stylu shabby chick - jak zrobić?

Czujesz wiosnę i wielką potrzebę zmian? Zobacz jak przeistoczyć pstrokaty koszyczek na własnoręcznie wykonaną designerską skrzynkę w stylu shabby chick. Wszystko, czego potrzebujesz, to odrobina talentu do majsterkowania i narzędzia Dremel. Ozdobiona piórkiem lub dużym drewnianym guzikiem skrzynka będzie przykuwającą wzrok i pachnącą wiosenną dekoracją w Twojej kuchni lub salonie.

Postaw na design made by you – nowoczesna półka w Twoim domu

Półkę zrobisz szybko i bez wysiłku, a rezultat będzie naprawdę efektowny. Bez problemu pomieścisz na niej pamiątki, zdjęcia, drobiazgi upiększające wnętrze

Butelka, wiertarka, wiertło... i lampa gotowa - zrób to sam z Bosch

Co zrobić z niepotrzebnymi butelkami i nadliczbowymi wazonami, które mamy w domu? Efektowną i oryginalną lampę
Strona 8 z 12