Każdy majsterkowicz potrzebuje w swoim warsztacie odpowiednich elektronarzędzi. Ta myśl stała się podstawą filozofii marki ITAMATI. Sięgając do bogatej oferty narzędzi ITAMATI, będziesz przygotowany do każdej pracy. Zobacz, jakich narzędzi nie może zabraknąć w Twoim warsztacie.

Wiertarka do zadań specjalnych

W żadnym warsztacie nie powinno zabraknąć wiertarki. Do użytku domowego sprawdzi się narzędzie jak najbardziej uniwersalne jednak o konkretnych możliwościach. Dlaczego udar? Taki typ wiertarki jest w stanie pokonać ścianę lub metal. W tym celu najlepiej zaopatrz się w wiertarkę udarową ITAMATI o mocy 800W, co zapewnia optymalne możliwości do prac domowych.

Mobilna wiertarko-wkrętarka

Przyda się również wiertarko-wkrętarka. Coraz popularniejsze stają się sprzęty akumulatorowe. Wiertarko-wkrętarki bezprzewodowe – są to wiertarki akumulatorowe, które zapewniają wygodę w pracy na dużych przestrzeniach. Praca z narzędziem akumulatorowym może być o wiele wygodniejsza, np. wykonywania drobnych podczas prac w ogrodzie lub na tarasie. Elektronarzędzie akumulatorowe zapewnia dużą mobilność, która w przypadku wielu prac majsterkowych jest niezbędna, np. gdy trzeba wejść na drabinę. Wiertarko-wkrętarka ITAMATI gwarantuje szybkie i sprawne przykręcenie lub zwolnienie śrub i wkrętów.

Pierwsze szlify

Kolejne elektronarzędzie, które znajdą szerokie zastosowanie w pracy majsterkowicza to szlifierki – zarówno kątowa, jak i prosta. Do prac domowych doskonała jest szlifierka kątowa ITAMATI. Służy ona głównie do szlifowania, bardzo przydaje się do renowacji mebli bądź wygładzania innych powierzchni przed malowaniem. Ponadto po założeniu odpowiedniej nasadki szlifierka ITAMATI z powodzeniem może nam posłużyć jako elektronarzędzie do polerowania, na przykład podczas odnawiania lakieru na samochodzie. Z myślą o pracach wymagających precyzji ITAMATI wprowadziło na rynek szlifierkę prostą z bogatym wyposażeniem dodatkowym. Szlifierką prostą ITAMATI z powodzeniem usuniesz także rdzę.

 

Robótki ręczne

Każdy dobrze wyposażony warsztat majsterkowicza powinien być wyposażony przede wszystkim w narzędzia ręczne. Nie może w nim zabraknąć młotka, kombinerek oraz zestawu wkrętaków – krzyżakowych i płaskich – różnych rozmiarów. Warto też zaopatrzyć się w klucze płaskie oczkowe (do wkręcania i wykręcania śrub z łbem sześciokątnym), klucz nastawny do rur, który będzie pomocny przy pracach związanych z instalacją wodną lub grzewczą oraz klucz nastawny uniwersalny, który zastępuje zestaw wielu kluczy. Każdy majsterkowicz bardzo często używa też nożyków z wymiennymi ostrzami. Wszystko to znajdziesz w zestawie narzędzi ręcznych ITAMATI.

 

Pewna stabilizacja

Imadło obrotowe przyda się w każdym przydomowym warsztacie. Z tą myślą marka ITAMATI wprowadziła do swojej bogatej oferty imadło. Jest ono niezwykle pomocne podczas wykonywania prac wymagających precyzji. Imadło ITAMATI stabilizuje niewielkich rozmiarów elementy na czas cięcia, wiercenia, szlifowania. Ściska także klejone przedmioty na czas wiązania kleju.

 

Pakujemy i przechowujemy

Transport i organizacja narzędzi jest jednym z najistotniejszych aspektów pracy majsterkowicza. ITAMATI, w trosce o komfort pracy, zaproponowało doskonałe rozwiązanie do przechowywania narzędzi – jest nim torba narzędziowa ITAMATI oraz mobilny warsztat. Sprawdzą się ona zwłaszcza podczas prac wymagających mobilności i szybkiego działania. ITAMATI przygotowało dwie propozycję, w zależności od potrzeb. Duża skrzynka narzędziowa ITAMATI sprawia, że śmiało można zrobić z niej przenośny warsztat domowy - szczególnie, gdy nie mamy miejsca, aby taki kącik warsztatowy stworzyć na stałe. Składa się z 2 elementów. Górny moduł przeznaczony jest do przechowywania niedużych narzędzi. Dolny kufer pozwala na przewożenie dużych i ciężkich elektronarzędzi. Jest też rozwiązanie dla mniej wymagających użytkowników – torba narzędziowa ITAMATI. Torba to niezwykle funkcjonalny, komfortowy sposób na przechowywanie narzędzi. Liczne kieszonki i przegródki sprawiają, że każde narzędzie znajdzie swoje miejsce, co gwarantuje zachowanie absolutnego porządku. W trosce o komfort użytkowania torba została wyposażona w solidny, metalowy uchwyt pokryty okładziną antypoślizgową oraz wygodny, szeroki pasek na ramię. Aby maksymalnie ułatwić wybór i odpowiedzieć na potrzeby klientów proponujemy duży wózek narzędziowy ITAMATI i mniejszą torbę narzędziową.

 

Każdy majsterkowicz wie, że dobrze dobrane narzędzia to jeden z warunków sprawnego przeprowadzenia prac majsterkowych. Możesz dobierać pojedyncze elektronarzędzia oraz narzędzia ręczne. W ofercie ITAMATI znajdziesz wszystko, co będzie niezbędne do wykonywania nawet skomplikowanych prac remontowych lub naprawczych. ITAMATI posiada elektronarzędzia i akcesoria, które sprawią, że Twój warsztat majsterkowicza będzie przygotowany na każdą ewentualność.

Kompleksowe wyposażenie warsztatu na stronie narzedzia.pl

Powiązani producenci w sklepie Narzedzia.pl:
* Pola wymagane
Dodaj komentarz