Ranking najlepszych grzejników elektrycznych

Sezon grzewczy rozpoczęty. Przygotowaliśmy zestawienie najlepszych modeli grzejników olejowych i elektrycznych. Wybierz grzejnik odpowiadający Twoim indywidualnym potrzebom. Przenośne ogrzewanie idealnie sprawdzi się w domu, domku letniskowym, warsztacie, garażu lub w punkcie usługowym.

Przygotuj swój ogród na zimę!

Za oknem jesień w pełni. Krótszy dzień, chłód, wiatr, deszcz, brak kwiatów i soczystej zieleni w ogrodzie sprawiają, że spędzamy w ogrodzie coraz mniej czasu. Zamiast tego wolimy wygodnie rozsiąść się w fotelu przy kominku z gorącą herbatą i dobrą książką i przeczekać ten okres aż do nadejścia wiosny. Zanim jednak zaszyjemy się na dobre w czterech ścianach, musimy jeszcze trochę poświęcić czasu naszym ogródkom, jeżeli chcemy, aby sąsiedzi dalej zazdrościli nam pięknego ogrodu w przyszłym sezonie. Jesień to czas,...

Kiedy i czym zabezpieczamy rośliny przed mrozem?

Późna jesień to czas, żeby pomyśleć o zabezpieczeniu roślin przed zimą. Silny mróz, potęgowany wysuszającym wiatrem jest niebezpieczny dla krzewów i drzewek. Podstawowym problemem w okrywaniu roślin na zimę jest dobór optymalnych materiałów, a także wybór odpowiedniego momentu.

Nagrzewnice olejowe - jaką wybrać?

Zima i trudne warunki pogodowe wymagają odpowiednich warunków do pracy. Pierwsze przymrozki za nami, to znak, żeby zastanowić się nad zakupem nagrzewnicy. Przygotuj zaplecze sprzętowe, które zagwarantuje pracę nawet w najtrudniejszych warunkach. Idealna na budowy - nagrzewnica olejowa.

Odśnieżarki spalinowe STIGA do profesjonalnego odśnieżania

Z niechęcią myślisz o zimie i śniegu? Możesz zapomnieć o żmudnym usuwaniu śniegu z podjazdu. Odśnieżarki spalinowe STIGA adresowane są do bardziej wymagających użytkowników. W odpowiedzi na zainteresowanie klientów przygotowaliśmy propozycje odśnieżarek spalinowych dla bardziej zaawansowanych użytkowników, którym zależy na niezawodnej odśnieżarce przeznaczonej do prac na rozległych terenach – posesje, parkingi, tereny przed firmą, chodniki, parki, itp.

Odśnieżarki spalinowe do użytku domowego

Sen z powiek spędza Ci myśl o odśnieżaniu? Chcesz, żeby zima była czasem beztroski? Nic trudnego. Wystarczy, że zainwestujesz w dobrą odśnieżarką. Odśnieżarki spalinowe renomowanej marki Stiga szybko i sprawnie usuną śniegu. A Ty będziesz mógł ogrzać się przy kominku i cieszyć pięknym, iście zimowym widokiem.

Jak wybrać dobrą odśnieżarkę domową – porady eksperta

Zbliża się zima i powoli możemy się spodziewać pierwszych opadów śniegu. Już czas zastanowić się nad zakupem odśnieżarki, która będzie precyzyjnie dopasowana do naszych potrzeb. Do wyboru mamy odśnieżarki elektryczne albo spalinowe o układzie wirników jednostopniowym lub dwustopniowym. Każdą odśnieżarkę cechuje nieco inne przeznaczenie. Sprawdź, która jest idealna dla Ciebie.

Świąteczny blask - oświetlenie świąteczne Bulinex

Powoli udziela się nam nastrój świąteczny. Pojawiają się choinki, bombki i świąteczne ozdoby. To znak, że już czas pomyśleć o udekorowaniu swojego mieszkania i domu. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, mamy do zaproponowania bardzo bogatą ofertę oświetlenia świątecznego.

Odśnieżarka elektryczna czy spalinowa?

Zima zbliża się wielkimi krokami. Chcesz być przygotowany na atak zimy i zastanawiasz się nad zakupem odśnieżarki? Na rynku dostępnych jest wiele modeli. Nie wiesz jaką wybrać? Dlatego w poniższym artykule poradzimy: Jak wybrać odśnieżarkę, która spełni Twoje oczekiwania.

Jak przygotować trawnik do zimy?

Na wiosnę chcesz się cieszyć pięknym trawnikiem? Już teraz musisz o to zadbać. Twój trawnik przetrwał zimę w dobrej kondycji, jeśli jesienią poświęcisz mu czas i wykonasz kilka zabiegów pielęgnacyjnych.
Strona 1 z 2