Tipi, wigwam lub inny namiot Indian z Ameryki Północnej to wspaniałe miejsce zabaw, w którym dzieci mogą się bawić czy nocować razem z przyjaciółmi! Zrób swoim pociechom niespodziankę w postaci tego cudownego prezentu, który zapewni im dużo radości i śmiechu.

Kup w Narzedzia.pl

KROK 1

Pistoletem Dremel Glue Gun przyklej dwa, równo oddalone, paski taśmy cekinowej dokoła namiotu. Odmierz odpowiednie odległości od dolnej krawędzi materiału i narysuj linie ołówkiem, tworząc szablony. Używając pistoletu do klejenia Dremel Glue Gun z brokatowym klejem wykonaj zygzaki pomiędzy dwoma liniamicekinów. Gładką powierzchnię namiotu ozdób kilkoma rzędami cekinów i zygzaków.

KROK 2

Aby zrobić łapacze wiatru, najpierw musisz wypalić wzory w drewnianych kółkach do zasłon i koralikach, używając palnika Dremel VersaTip z końcówką do wypalania w drewnie.

KROK 3

Na lustrzanych i metalowych krążkach wygraweruj różne ikony i wzory, używając narzędzia Dremel 7700 ze ściernicą diamentową. To samo zrób z płaskimi, drewnianymi koralikami.

KROK 4

Jeden koniec rzemyka przywiąż do kółka do zasłon, a następnie nawlecz na niego różne koraliki, inspirując się poniższym zdjęciem. Przez niektóre większe koraliki przewlecz piórka i przymocuj je kropką bezbarwnego kleju z pistoletu Dremel Glue Gun. Przyklej do siebie krążek lustrzany i metalowy, wkładając pomiędzy nie rzemyk. Tam gdzie to konieczne, przedłużaj rzemyki, tak aby uzyskać odcinki o długości namiotu. Na końcu przywiąż łapacze wiatru. Zrób kilka podobnie zdobionych rzemyków, nawlekając różne elementy. Postaw namiot i nawlecz kółka do zasłon na maszty. Na jego widok twarze dzieci na pewno rozjaśni uśmiech!

 

Potrzebujesz:

- palnik Dremel® VersaTip™ z końcówką do wypalania w drewnie   

- narzędzie Dremel® 7700 ze ściernicądiamentową (7103)

- pistolet do klejenia Dremel® Glue Gun 930, sztyfty kleju bezbarwnego 7 mm (GG02) i brokatowego (GG04)

- tipi/wigwam

- drewniane kółka do zasłon (większe niż średnica masztów namiotu)

- pióra, taśmy cekinowe i rzemyk

- lustrzane i metalowe krążki

- drewniane koraliki okrągłe i płaskie

Powiązani producenci w sklepie Narzedzia.pl:
Dodaj komentarz
* Pola wymagane