Jesteśmy członkiem klubu VIP Bosch Elektronarzędzia 2018

Rok 2017 był dla nas niezwykle udany pod względem współpracy z marką Bosch. Miło nam poinformować, że zostaliśmy włączeni do Klubu VIP działu branżowego Bosch Elektronarzędzia firmy Robert Bosch Sp. z.o.o., będąc jednym z dwudziestu największych dystrybutorów elektronarzędzi, narzędzi pomiarowych oraz osprzętu Bosch dla profesjonalistów w Polsce.

DEWALT sprawdza umiejętności polskich fachowców w zabawie sprawnościowej

Na rynku profesjonalnych elektronarzędzi marka DEWALT wyróżnia się nie tylko znakomitą jakością swoich produktów i konkurencyjną ceną ale także ciekawymi akcjami jakie organizuje dla swoich użytkowników. W sezonie wiosna-lato 2010 zainteresowani ofertą tej marki mieli okazję spotkać się ze specjalistami z ramienia tego amerykańskiego producenta na ponad 100 imprezach typu „dni otwarte” organizowanych wspólnie z dystrybutorami, na blisko 500 placach budowy oraz w ok. 300 indywidualnych firmach wykonawczych.

Liderzy na METALFORUM

Mimo kryzysu podczas kolejnej edycji Salonu Metalurgii, Hutnictwa, Odlewnictwa i Przemysłu Metalowego METALFORUM, którego kolejna edycja odbędzie w Poznaniu w dniach 16-19 czerwca 2009, nie zabraknie liderów rynku.

Podsumowanie - Międzynarodowe Targi Budownictwa BUDMA 2009

Targi Maszyn i Komponentów do Produkcji Okien, Drzwi, Bram i Fasad WinDoor-tech 2009 Centrum Budownictwa Sportowego 2009 Poznańskie targi budowlane na piątkę z plusem Trwające w dniach 20-23 stycznia w Poznaniu Międzynarodowe Targi Budownictwa BUDMA 2009 odbyły się pod hasłem „inspirowane naturą" promując rozwiązania proekologiczne. Organizatorzy uważają tegoroczną edycję za bardzo udaną.

Za dwa miesiące DREMA 2008

Zapraszamy do udziału w najbliższej edycji Międzynarodowych Targów Maszyn i Narzędzi dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego DREMA . Najważniejsze dla branży w regionie Europy Środowo- Wschodniej i Południowej wydarzenie dostarczy najświeższych informacji o technologii przeznaczonej dla sektorów obróbki drewna i produkcji mebli.

Złoty Laur Klienta dla elektronarzędzi Bosch

Firma Bosch otrzymała najwyższe wyróżnienie, Złoty Laur Klienta, w kategorii „elektronarzędzia”, w ogólnopolskim konkursie „Laur Klienta 2007” organizowanym przez Grupę Media Partner.

Platynowe Wiertło - konkurs dla firm budowlanych

Podczas konferencji prasowej Bosch-Elektronarzędzia, która odbyła się 24 kwietnia, w Warszawie, została ogłoszona dwunasta edycja konkursu Platynowe Wiertło. Nowością jest wprowadzenie do bieżącej edycji nowej kategorii – obiekty inżynieryjne. Ponadto nagrody przyznawane będą firmie wykonawczej, jak również architektowi nagrodzonego obiektu.

Targi Mach-Tool i Metalforun 2006 - Galeria zdjęć część 2

Galeria zdjęć z Targów Mach-Tool i Metalforum 2006.

Targi Mach-Tool i Metalforum 2006 - Galeria zdjęć część 1

Galeria zdjęć z Targów Mach-Tool i Metalforum 2006.

MARKETEO.COM - nowy serwis handlowy w Polsce

Zapraszamy na nową platformę handlową MARKETEO.COM
Strona 1 z 3