Bosch wprowadza na rynek nową wyrzynarkę akumulatorową GST 18 V-LI S Professional z rękojeścią prostą, zapewniającą optymalne prowadzenie wyrzynarki od dołu materiału oraz wyrzynarkę GST 18 V-LI B Professional z rękojeścią zamkniętą, oferującą wyjątkowo głębokie cięcia i wysoką moc. Oba narzędzia mają kompaktową konstrukcję i wąski obwód rękojeści i zapewniają optymalną kontrolę urządzenia.

Kup w Narzedzia.pl
Wyrzynarka Bosch GST 8000 E
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
dziś
445,99

Bosch wprowadza na rynek dwie nowe wyrzynarki akumulatorowe dla profesjonalistów – GST 18 V-LI S Professional będącą pierwszą wyrzynarką 18 V z rękojeścią prostą i wyrzynarkę GST 18 V-LI B Professional z rękojeścią zamkniętą. Obydwa narzędzia zapewniają użytkownikom swobodę i większą elastyczność działania w warsztacie lub na budowie.

Wyrzynarka akumulatorowa GST 18 V-LI S Professional z rękojeścią prostą

Wyrzynarka GST 18 V-LI S Professional z rękojeścią prostą jest przystosowana do cięcia materiału od dołu, dzięki czemu można nią wykonywać m.in. precyzyjne wycięcia w blatach roboczych. GST 18 V-LI S Professional jest komfortowa w obsłudze. Ma długość 282mm i waży 2,4kg, co sprawia, że jest najbardziej kompaktowym narzędziem w klasie 18V. Wgłębienie na rękojeści umożliwia pracę tuż przy materiale, a mały obwód rękojeści zapewnia wygodną pracę. Narzędzie dobrze układa się w dłoni i umożliwia dokładne prowadzenie. Użytkownicy zajmujący się  m.in. stolarstwem, montażem kuchni i stoisk targowych mają teraz możliwość wygodnego, czystego i dokładnego cięcia, np. podczas prac związanych z dopasowywaniem elementów. Ponadto osobno włączana dioda zapewnia dobrą widoczność linii cięcia. Obie wyrzynarki wyposażone są w funkcję Auto-Stop, która zatrzymuje brzeszczot po wyłączeniu narzędzia i chroni materiał przed uszkodzeniem w wyniku dalszego ruchu brzeszczotu.

Ulepszona wyrzynarka akumulatorowa GST 18 V-LI B Professional z rękojeścią zamkniętą

Wyrzynarka GST 18 V-LI B Professional z rękojeścią zamkniętą zastąpi dotychczasowe wyrzynarki klasy 14,4 i 18V. Podobnie jak wariant z rękojeścią prostą, także ten model jest bardzo kompaktowy i lekki – waży zaledwie 2,4kg. Dzięki zoptymalizowanym przełożeniom wyrzynarka osiąga do 30% większe tempo cięcia w porównaniu do poprzedniego modelu. Większa i to o aż 30% jest także głębokość cięcia w porównaniu do poprzednich modeli – wynosi ona obecnie 120mm. Taką głębokość cięcia oferuje również wyrzynarka GST 18 V-LI S.

Dzięki napięciu 18V i akumulatorom 4,0Ah obydwie wyrzynarki gwarantują szybkie tempo i długi czas pracy. Bez trudu można nimi ciąć także grubsze lub twardsze materiały, jak lite drewno lub metal. Obudowy CoolPack umożliwiają intensywne korzystanie z akumulatorów bez ryzyka ich przegrzania. System EMP (Electronic Motor Protection) i system ECP (Electronic Cell Protection), w które wyposażone są oba modele, chronią narzędzia i akumulatory przed przeciążeniem, zapewniając im dłuższą żywotność. Natomiast praktyczny wskaźnik stanu naładowania akumulatora informuje użytkownika o dostępnych rezerwach energii.

 

Prosta i wygodna obsługa – od cięcia do wymiany brzeszczotów

Aby optymalnie dopasować parametry pracy piły do właściwości obrabianego materiału, wyrzynarki są wyposażone w czterostopniową oscylację brzeszczotu i wygodną w obsłudze regulację prędkości skokowej. Dzięki temu użytkownik może z łatwością wykonywać cięcia krzywoliniowe i cięcia z ręki, a także cięcia wgłębne w różnych materiałach, takich jak drewno, płyty gipsowo-kartonowe czy metal. Dużą stabilność prowadzenia narzędzia zapewnia wytrzymała stopa aluminiowa ze stalowym wzmocnieniem. Jest ona wyposażona w stopkę ślizgową z tworzywa sztucznego, która chroni delikatne powierzchnie materiałów przed uszkodzeniem. System równoważenia masy obniża poziom drgań i zapewnia spokojniejszą pracę. Z kolei system SDS umożliwia beznarzędziową wymianę brzeszczotu przy użyciu jednej ręki. W wyrzynarce można stosować wszystkie dostępne w sprzedaży brzeszczoty do wyrzynarek z chwytem T.

Powiązani producenci w sklepie Narzedzia.pl:
Dodaj komentarz
* Pola wymagane