Nowej generacji wyrzynarka AEG

Nowoczesne rozwiązania, jakie wprowadza marka AEG do swoich elektronarzędzi akumulatorowych nieustannie imponują mocą, jakością wykonania i wytrzymałością. Z myślą o profesjonalistach pracujących na co dzień z drewnem, szczególnie osób przywiązujących dużą uwagę do precyzji i efektywności pracy, marka AEG wprowadziła na rynek nową, bezszczotkową wyrzynarkę BST 18BLX.

12V czy 18V? Wybór należy do Ciebie!

Konsumenci przyzwyczaili producentów elektronarzędzi, że lubią mieć wybór. Na szczęście większość z nich stara się trafić w gusta swoich klientów, oferując im wybór nie jednego, ale kilka modeli danego elektronarzędzia. Więksi producenci dają również możliwość wyboru elektronarzędzi o różnych klasach napięć. I tak też w ofercie marki AEG znalazły się elektronarzędzia zarówno o napięciu 12V, jak i 18V!

Jaka wyrzynarka do domu? Ranking najwyżej ocenianych wyrzynarek dla majsterkowiczów

Wyrzynarka jest niezbędna w warsztacie każdego majsterkowicza. Zastanawiasz się nad zakupem wyrzynarki do domu i nie wiesz, jaką wybrać? Przygotowaliśmy ranking najwyżej ocenianych wyrzynarek dla majsterkowiczów. To elektronarzędzia o doskonałych parametrach, które pozwolą wykonać większość prac majsterkowiczom, a jednocześnie nie zrujnują naszej kieszeni.

Jaka wyrzynarka do domu? - Ranking wyrzynarek wg narzedzia.pl

Wyrzynarka jest niezbędna w warsztacie każdego majsterkowicza. Zastanawiasz się nad zakupem wyrzynarki do domu i nie wiesz, jaką wybrać? Na rynku oferta wyrzynarek jest szeroka, aby ułatwić podjęcie decyzji, wybraliśmy kilka modeli. Sprawdź, która z prezentowanych wyrzynarek spełnia Twoje oczekiwania.

Innowacyjne wyrzynarki Bosch GST 140 CE/BCE

Bosch wprowadza na rynek nową linię elektronarzędzi – wyrzynarki GST 140 CE/BCE są adresowane do profesjonalnych prac. Narzędzia te wyróżniają się bardzo wysoką dokładnością i wydajnością cięcia.

Pilarka czy wyrzynarka – czym ciąć?

Zastanawiasz się czy sięgną po wyrzynarkę czy pilarkę? Nie można jednoznacznie ocenić, które narzędzie jest lepsze czy bardziej praktyczne. Należy zatem zastanowić się nad każdym z nich, odkryć możliwości jakie oferują i odpowiednio dobrać narzędzie do planowanej pracy.

Wyrzynarka Bosch PST 800 PEL w najdrobniejszym szczególe

Potrzebujesz pomocy w wyborze optymalnej wyrzynarki? Zobacz, co fachowiec myśli o wyrzynarce Bosch PST 800 PEL.

Dobra wyrzynarka - jaką wyrzynarkę wybrać?

Dzięki naszym klientom, którzy zgodzili się przetestować 3 modele średniej klasy wyrzynarek zaprezentujemy Państwu rezultaty. Pod lupę wzięliśmy najczęściej kupowane wyrzynarki: Wyrzynarka Bosch PST 800 PEL (ok.350 zł), Wyrzynarka Hitachi CJ110MVA (ok. 500zł), Wyrzynarka Bosch GST 65B (ok. 330 zł)

Wyrzynarka PST 650

Wyrzynarka PST 650 z serii Compact to narzędzie przeznaczone dla użytkowników indywidualnych. Nowy model uzupełnia serię wyrzynarek Compact podzielonych na trzy linie: „Easy”, „Universal” i „Expert” i reprezentuje w niej linię „Easy”.

Wyrzynarka brzeszczotowa Dremel Moto-Saw 2 w 1

Moto-Saw jest kompaktową, łatwą w użyciu wyrzynarką brzeszczotową typu 2 w 1 przystosowaną do pracy stacjonarnej i jako narzędzie przenośne. Wyrzynarka umożliwia precyzyjne wykonywanie cięć w linii prostej oraz po dowolnej krzywej w różnych materiałach o grubości nawet do 18 mm. To idealna propozycja zarówno dla majsterkowiczów, jak i profesjonalnych stolarzy.
Strona 1 z 1