Nowe wiertło do młotów Bosch Speed X, dostępne w wersjach z chwytem SDS-max lub SDS-plus, odznacza się nieosiągalną dotąd prędkością wiercenia w betonie i betonie uzbrojonym, a przy tym znacznie większą trwałością niż dotychczas oferowane narzędzia. Bosch po raz kolejny potwierdza swoją innowacyjność i wkład w rozwój profesjonalnego osprzętu. Nowe wiertło Speed X to kolejny kamień milowy w segmencie narzędzi do wiercenia z udarem pneumatycznym.

Kup w Narzedzia.pl
Wiertło SDS-max Speed X 52/400/520 Bosch
dostępne
3 szt.
dostawa
wysyłka
dziś
728
Wiertło SDS-max Speed X Bosch
dostępne
3 szt.
dostawa
wysyłka
dziś
588
Wiertło SDS-max Speed X 45x400x520mm Bosch
dostępne
2 szt.
dostawa
wysyłka
dziś
602
Wiertło SDS-max Speed X 25x200x320 mm Bosch
dostępne
2 szt.
dostawa
wysyłka
dziś
126 88
Wiertło SDS-max Speed X Bosch
dostępne
1 szt.
dostawa
wysyłka
dziś
722 505
Wiertło SDS-max Speed X 22x200x320 mm Bosch
dostępne
1 szt.
dostawa
wysyłka
dziś
160 112

Nieosiągalną dotąd prędkość wiercenia i trwałość nowe wiertło Boscha osiągnęło dzięki unowocześnieniu wszystkich elementów jego konstrukcji. Wysoką prędkość wiercenia to zasługa nachylonych pod kątem ostrzy bocznych. Dużą siłę kruszenia wiertło osiąga dzięki wytrzymałemu ostrzu w kształcie S wykonanemu z węglików spiekanych. Natomiast aktywny wierzchołek centrujący płytki gwarantuje optymalne prowadzenie wiertła w betonie, a zwłaszcza betonie uzbrojonym.

Udoskonalona geometria ostrzy wiertła zapewnia nie tylko większą wydajność wiercenia, ale i dokładność wymiarową otworu. Na głowicy znajduje się innowacyjny wskaźnik zużycia wiertła. Potwierdza on dokładność wymiarową wierconych otworów, jeśli nie będzie przekroczony stopień zużycia ostrzy. Zoptymalizowany poziom drgań w nowym wiertle zapewnia komfortową i niemęczącą pracę.

Wiertło do młotów Bosch Speed X ma krótką głowicę wiertarską oraz duże kanały, które zapewniają szybkie odprowadzanie urobku przy niskim współczynniku tarcia. Mniejsze tarcie zapobiega nagrzewaniu wiertła i zapewnia mu długą żywotność.

Wiertła Speed X dostępne są w zakresie średnic od 16 do 52 mm, a ich długości robocze to 200, 400, 600, 800 i 1200 mm.

* Pola wymagane
Dodaj komentarz