Jak wiercić w różnych materiałach? Poradnik praktyka

Wiercenie – czynność z pozoru prosta jednakże efektywna praca wiertarką wymaga pewnej wiedzy. Postanowiliśmy przygotować krótki poradnik.

Krzesełko, które rośnie razem z dzieckiem - projekt DIY

Często rodzice stają przed trudnym zadaniem jakim jest zakup mebelka do dziecięcego pokoiku. Wybierając krzesełko zastanawiają się, czy kupić coś na teraz, czy może od razu zakupić mebel, który posłuży na kolejne lata. Marka Bosch wie jak z tego wybrnąć i podpowiada jak krok po kroku samodzielnie zrobić krzesełko, które będzie "rosło" razem z dzieckiem.

Stara drabina - nowy kwietnik

Stara drabina znajdzie się w prawie każdym domu. Najgorszym pomysłem jest jej wyrzucenie. Wystarczy dodać odrobinę inwencji twórczej, niezbędne narzędzia i kwietnik do ogrodu, tarasu gotowy!

Jakie wiertła do czego?

Materiały mają różne właściwości, które wymagają użycia odpowiedniego wiertła do ich obróbki. By ułatwić pracę postanowiliśmy przygotować krótki poradnik.

PSB 500RE - podstawowe narzędzie stolarskie w każdym warsztacie

Trwały, silny korpus, obroty w prawo i w lewo oraz wydajny silnik to tylko niektóre z zalet tej wiertarki udarowej

Misja - wiercenie

Wiercenie – czym dokładnie jest jedna z najpowszechniejszych czynności, wykonywanych za pomocą elektronarzędzi? Być może autor powiedzenia „wiercić komuś dziurę w brzuchu” miał kiedyś do czynienia z majsterkowaniem, ponieważ uchwycił sedno sprawy

Jak i czym wiercić w drewnie?

Wiercenie w drewnie nie jest trudne. Pod warunkiem, że zaopatrzysz się w odpowiednie elektronarzędzie i wiertło

Wiercenie w drewnie - co zrobić, by je skutecznie przeprowadzić ?

Wiercenie otworów w drewnie nie jest trudne, pod warunkiem korzystania z właściwych narzędzi i odpowiedniej techniki
Strona 1 z 1