Dzięki trybowi pracy udarowej i dużej prędkości obrotowej bezprzewodowa wiertarko - wkrętarka udarowa firmy Bosch GSB 14,4 VE-2 pozwala na wykonywanie otworów nawet w tak twardych materiałach, jak beton.

Cechy GSB 14,4 VE-2

Akumulatorowa wiertarko - wkrętarka udarowa Bosch GSB 14,4 VE-2 została stworzona z myślą o pracy w ciężkich warunkach i przy dużych obciążeniach. Narzędzie to umożliwia wiercenie w drewnie, stali, aluminium, kamieniu, betonie. Przy jego użyciu można z powodzeniem przewiercić także granit.

Swoją wydajność urządzenie zawdzięcza silnikowi, który zapewnia niskie zużycie energii i wysoką moc. Wiertarko – wkrętarka GSB 14,4 VE-2 została wyposażona w 15 zakresów momentu obrotowego, tryb wiercenia, tryb wiercenia z udarem, możliwość zmiany kierunku obrotów, blokadę włącznika do pracy ciągłej i hamulec wybiegowy, który zatrzymuje wrzeciono natychmiast po zwolnieniu przycisku włącznika. Elektroniczny system sterowania prędkością obrotową umożliwia ostrożne nawiercanie i wkręcanie.

Dzięki zastosowaniu nowej koncepcji obudowy Dura – Shield wiertarko - wkrętarka udarowa Boscha jest bardzo wytrzymała. Nawet wielokrotne upadki z wysokości dwóch metrów nie powodują poważnych uszkodzeń. Poręczny uchwyt i ergonomicznie ukształtowana miękka rękojeść Softgrip sprawiają, że urządzenie jest wygodne w użyciu i pewnie układa się w dłoni.

Akumulatorowa wiertarko – wkrętarka GSB 14,4 VE-2 może być używana wszędzie tam, gdzie nie ma dostępu do sieci elektrycznej. Wydajność baterii do narzędzi bezprzewodowych firmy Bosch została potwierdzona testami. Zapewniają one taką samą jakość pracy, jak tradycyjny, przewodowy dopływ energii. Baterie te charakteryzuje wyjątkowa wytrzymałość. Ponowne naładowanie akumulatora wymaga zaledwie godziny i można je powtarzać nawet tysiąc razy. wkręcanie śruby przy suficie
W skład standardowego wyposażenia wiertarko - wkrętarki GSB 14,4 VE-2 wchodzi 1-godzinna ładowarka oraz walizka narzędziowa, w której znajdują się wszystkie niezbędne akcesoria: akumulator, wiertła i końcówki.

Dodaj komentarz
* Pola wymagane