Na rynku elektronarzędzi pojawiła się kolejna nowość. Black & Decker wprowadził na rynek sieciową wersję wiertarko-wkrętarki Multievo z nowymi głowicami. Udoskonalone Multievo Black&Decker jest w stanie wykonać właściwie niezliczoną liczbę różnorodnych prac remontowo-montażowych.

Multievo model MT350K to sieciowa wersja dobrze znanego majsterkowiczom, innowacyjnego elektronarzędzia Black&Decker z opatentowanym systemem łatwej, szybkiej i beznarzędziowej wymiany głowic roboczych. Multievo przeznaczone jest do wykonywania kompletnych prac remontowych, takich jak np.: wiercenie, wiercenie z udarem, wkręcanie, piłowanie, wyrzynanie, cięcie, szlifowanie, skrobanie, pompowanie (np. opon), jak i obróbki drewna. MT350K zawdzięcza tak szerokie pole zastosowań jeszcze większej niż dotychczas liczbie wymiennych głowic roboczych.

 

Zestaw startowy Multievo MT350K Black&Decker zawiera głowicę wiertarsko-wkrętarską do wiercenia otworów w drewnie (do 25mm), metalu (do 10mm) oraz wkręcania w te materiały różnych rodzajów bitów. Zestaw podstawowy można uzupełnić jeszcze o osiem innych głowic umożliwiających wykonywanie pozostałych prac remontowo-montażowych.

Multievo model MT350K wyposażono w silnik o mocy 300W pozwalający na wykonywanie nawet najtrudniejszych zadań. Dzięki niemu elektronarzędzie osiąga prędkość 700 obrotów na minutę, co w połączeniu z 10-stopniowym ustawianiem momentu obrotowego umożliwia płynną zmianę prędkości pracy, wszechstronność wykorzystywania oraz zachowanie pełnej kontroli nad elektronarzędziem.

 

Atutami Multievo Black&Decker są także: ogumowana rękojeść gwarantująca stabilność pracy, wbudowany w nią uchwyt na bit uzupełniony podwójną końcówką wkrętarską, 3 metrowy kabel zasilający pozwalający na swobodne poruszanie się po obszarze roboczym oraz kompaktowa konstrukcja i niski ciężar zwiększające wygodę obsługi MT350K.

Powiązani producenci w sklepie Narzedzia.pl:
Dodaj komentarz
* Pola wymagane