Czym wiercić? Czym wkręcać?

Choć oba te zajęcia wydają się podobne, to tak naprawdę występuje pomiędzy nimi zasadnicza różnica — wiercenie polega na wykonywaniu otworów, np. pod kołki w ścianie, podczas gdy wkręcanie montuje elementy złączne we wcześniej wywierconych otworach. Na rynku dostępnych jest bardzo wiele urządzeń, które służą do wiercenia i wkręcania, a w zależności od obrabianego materiału musimy podjąć decyzję o zakupie jednego z nich. Czym wiercić, a czym wkręcać?

Wiertarki stołowe marki Proma

Wykonywanie otworów w różnych materiałach to zajęcie bardzo często towarzyszące pracom konstrukcyjnym. Dla większej precyzji, a także większego komfortu często stosuje się wiertarki kolumnowe, które wyróżnia stabilne położenie wiertła i materiału. Jednym z chętniej wybieranych modeli są wiertarki stołowe marki Proma.

Misja: prezent dla mężczyzny - majsterkowicza, pana domu, kierowcy

Agencie, nie czekaj z wyborem prezentu. Udaj się z nami na misję wywiadowczą, w której stawką jest zadowolenie bliskiej Ci osoby. Skorzystaj z naszego krótkiego poradnika, dzięki któremu ta decyzja stanie się dużo łatwiejsza.

Jak zrobić łóżko dla dziecka - projekt DIY

Szukasz oryginalnego łóżka-domku dla swojego dziecka? Zrób je sam! Przy odrobinie umiejętności i z pomocą elektronarzędzi Bosch z łatwością wykonasz każdy projekt! Zbierz materiały, chwyć narzędzia i postępuj krok po kroku z naszym poradnikiem.

Wiszące łóżko - projekt DIY od Bosch

Stwórz wyjątkowe miejsce do wypoczynku w swoim ogrodzie. Wykonaj własnoręcznie wiszące łóżko, na którym spędzisz letnie popołudnie w cieniu drzew. Chwyć narzędzia i postępuj z nami krok po kroku.

Krzesełko, które rośnie razem z dzieckiem - projekt DIY

Często rodzice stają przed trudnym zadaniem jakim jest zakup mebelka do dziecięcego pokoiku. Wybierając krzesełko zastanawiają się, czy kupić coś na teraz, czy może od razu zakupić mebel, który posłuży na kolejne lata. Marka Bosch wie jak z tego wybrnąć i podpowiada jak krok po kroku samodzielnie zrobić krzesełko, które będzie "rosło" razem z dzieckiem.

Jak prawidłowo dbać o wiertarkę

Jest najbardziej popularnym elektronarzędziem w gospodarstwie domowym. Pozwala na wykonanie wielu uciążliwych prac we własnym zakresie.

Wiertła do metalu HSS PointTeQ - nowość Bosch

Nowe wiertła Bosch pozwalają na jeszcze szybsze wiercenie w metalu i odznaczają się długą żywotnością. Ich cechą szczególną jest samocentrujące ostrze "PointTeQ", które umożliwia łatwe i szybkie nawiercanie otworów. Sprawdzą się w wielu pracach związanych z wierceniem otworów w metalu z wykorzystaniem wiertarki lub wiertarko-wkrętarki.

Jaką wiertarkę stołową kupić? Ranking najczęściej kupowanych na narzedzia.pl

Wiertarka stołowa to precyzyjne urządzenie do wykonywania otworów w drewnie i metalu. Jeśli szukasz takiego sprzętu i masz problem z wyborem, przedstawiamy ranking top5 najczęściej kupowanych wiertarek stołowych na narzedzia.pl. Proponowane modele cieszą się także dobrymi opiniami i są wysoko oceniane.

Jaka wiertarko-wkrętarka do 200zł? Ranking dla majsterkowiczów

Przy zakupie wiertarko-wkrętarki do domu często sugerujemy się niską ceną, ale też funkcjonalnością urządzenia. Ranking wskazuje na wiertarko-wkrętarki akumulatorowe o mocy 18V. Jest regularnie uaktualniany, aby spełnić oczekiwania naszych klientów.
Strona 1 z 4