Na jednym ładowaniu - system 10,8V Bosch

Jeden akumulator, a tak wiele możliwości. Innowacyjny system łączy tak wiele różnorodnych elektronarzędzi, które pozwolą Ci na swobodną i niczym nieograniczoną pracę w domu i w ogrodzie. Piłujesz, szlifujesz, wiercisz, wkręcasz – w jednej ręce trzymasz akumulator, druga zmieniasz narzędzie. To się nazywa komfort pracy.

Przed zimą... Renowacja metalowych mebli ogrodowych

Wiek i narażenie na działanie powietrza i deszczu może sprawić, że z metalowych mebli ogrodowych zacznie odpadać farba i zaczną rdzewieć. Istotna jest odpowiednia konserwacja i właściwe przygotowanie mebli ogrodowych przed "zimowaniem", by na wiosnę znów cieszyć się przyjemnością imprez na świeżym powietrzu, dzięki narzędziu udarowemu Dremel, które sprawi, że metalowe meble ogrodowe będą wyglądać jak nowe.

Stojak na wino z narzędziami Dremel

Przed nami długie chłodne wieczory. Grzane wino? Wykonaj z nami elegancki wiszący stelaż na wino do Twojej kuchni…

Młot KD1250K Black & Decker - duża moc i mnóstwo możliwości

Black & Decker wprowadza na rynek kolejną nowość - młot KD1250K Black & Decker. Jest to wielofunkcyjny młot, który potrafi nie tylko wiercić, lecz także kuć i dłutować. Co więcej, obecnie jest to jedyny na rynku młot dla majsterkowiczów pokazujący zużycie szczotek węglowych, ale to nie koniec! KD1250K posiada mocny silnik 1250W oraz wysokiej jakości mocowanie typu SDS-Plus

Na walizkach, czyli projekty z Dremel 8100

Jeśli w Twoim domu zalegają starocie, których chcesz się pozbyć, wstrzymaj się jeszcze chwilę z tą decyzją. Stare i zniszczone nie zawsze oznacza bezużyteczne. Podpowiadamy jak przekształcić walizkę w stylu vintage w elegancki mebel. Poszukaj starej, gustownej walizki i nadaj jej nie tylko nowy wygląd z Dremel 8100, ale i oryginalną funkcję – designerskiego fotela.

Narzędzie wielofunkcyjne Dremel 4200 z innowacyjną technologią EZ Change już na rynku

Narzędzie wielofunkcyjne Dremel 4200 to absolutna nowość. Jest to pierwsze na rynku urządzenie wielofunkcyjne z innowacyjnym beznarzedziowym systemem wymiany osprzętu "EZ Change". Najnowocześniejsza technologia „EZ Change” gwarantuje szybką i sprawną wymianę akcesoriów, dzięki czemu narzędzie jest gotowe do pracy w mgnieniu oka.

Oryginalny wieszak do przedpokoju z narzędziami Dremel

Bardzo często nie doceniamy roli przedpokoju, a stanowi on swoistą wizytówkę każdego domu. Odmień wygląd swojego przedpokoju, wyposażając go w niezwykły wieszak wykonany z odwróconych drewnianych wieszaków. Możesz go łatwo i szybko wykonać, używając odpowiednich narzędzi. Twój przedpokój z oryginalnym wieszakiem na pewno zachwyci każdego gościa.

Jak skutecznie oczyścić grill ogrodowy? Sięgnij po Dremel 8100 Li-Ion

Lato niestety dobiega końca, czas na ostatnie grillowanie. Przygotowaliśmy skuteczne porady na czyszczenie grilla i przygotowanie go do zimowania. A więc jak umyć i wyczyścić grilla?

Jakie grabie do przydomowego ogródka? Ranking najlepszych grabi

Planujesz zakup nowych grabi do ogrodu? Nasz ranking pomoże dokonać Ci wyboru. Znajdziesz w nim grabie, które cieszą się największą popularnością wśród naszych klientów, mają także najlepsze opinie.
Strona 3 z 3