Oryginalny wazon, świecznik, butelka

Przy pomocy narzędzia Dremel można wycinać w szklanym wazonie dekoracyjne wzory, także z okazji wyjątkowych wydarzeń takich jak ślub, wieczór panieński, urodziny czy ważna rocznica. Puść wodzę fantazji i przygotują oryginalną ozdobę do swojego mieszkania, na taras lub wyjątkowy, dedykowany prezent dla bliskiej Ci osoby. Nadzwyczaj efektownie wygląda zarówno wytrawione szkło białe, jak i kolorowe.

Naprawa wgniecenia i usunięcie rdzy z nadkola samochodu z Dremelem

Chcesz usunąć wgniecenie i rdzę ze swojego samochodu? Zobacz jak szybko można to samodzielnie zrobić.

Dremel 8200 w nowym zestawie dla wymagających użytkowników

Wszechstronne akumulatorowe narzędzie Dremel 8200 już od sierpnia będzie dostępne w nowym zestawie. Dzięki dwóm akumulatorom, nowej, szybkiej ładowarce i 20 sztukom osprzętu marka Dremel zapewnia wszystkim użytkownikom elektronarzędzi jeszcze dłuższą i efektywniejszą pracę.

Precyzyjne cięcie z nowym zestawem tarcz tnących do piły Dremel DSM20

Dremel DSM20 to znana wielu fanom majsterkowania nowoczesna, kompaktowa piła ręczna. Marka Dremel wprowadza do sprzedaży nowy zestaw zawierający siedem wysokiej jakości tarcz tnących, dzięki którym można wykonać całą gamę cięć. Nowy zestaw akcesoriów umożliwi prace w wielu różnych materiałach.

Wiertarko-wkrętarka Multievo Black&Decker - nieskończenie wiele możliwości

Na rynku elektronarzędzi pojawiła się kolejna nowość. Black & Decker wprowadził na rynek sieciową wersję wiertarko-wkrętarki Multievo z nowymi głowicami. Udoskonalone Multievo Black&Decker jest w stanie wykonać właściwie niezliczoną liczbę różnorodnych prac remontowo-montażowych.

Stwórz kalendarz adwentowy

Z utęsknieniem czekasz na Święta? Z nami możesz stworzyć kalendarz adwentowy, który ułatwi Ci odliczanie.

Urządzenie wielofunkcyjne AMW 10 Bosch - 3w1: podkaszarka, sekator, piła do gałęzi

Myślisz, że jak coś jest do wszystkie, to jest do niczego. Bosch udowadnia, że wcale tak nie musi być. Firma wprowadziła na rynek urządzenie wielofunkcyjne AMW 10 – jedno narzędzie do wielu zadań. Idealne podczas jesiennych prac w ogrodzie. Nie ma potrzeby kupowania oddzielnych narzędzi do każdej z prac – AMW 10 zastąpi piłę, sekator i podkaszarkę.

Zawieszka na Halloween z narzędziami Dremel

Chcesz przygotować swoje mieszkanie na Halloween? Pokazujemy jak łatwo i szybko zrobić oryginalną zawieszkę. Potrzebne będzie tylko trochę drewna, farby i odpowiednie narzędzia Dremel. Puść wodze fantazji i stwórz takie kształty, dobierz takie kolory, które nadadzą Twojej zawieszce wyjątkowy charakter. Przenieś wymyślone przez siebie wzory na kawałki sklejki i zgodnie z instrukcją wykonaj zawieszkę.

Oryginalny lampiony na Halloween z Dremel 3000

Poczuj klimat Halloween. Stwórz niepowtarzalne dekoracje na Halloween z Dremel 3000. Oto krótki tutorial, w którym pokazujemy, jak zrobić lampion z puszek - z Dremel to takie proste!

Gromadź doświadczenia, nie akumulatory

Masz w domu i ogrodzie tyle pracy, że nie wiesz w co włożyć ręce? Bosch ma na to radę – sięgnij po akumulator o napięciu 10,8 V! Wystarczy zainstalować akumulator do dowolnie wybranego narzędzia systemowego i można zaczynać. Po skończeniu pierwszego zadania wystarczy przełożyć akumulator do następnego narzędzia.
Strona 2 z 3