Jak wyciąć dynię na Halloween?

Zbliża się Halloween. Chcesz wprowadzić nastrój strachu i grozy w swoim domu? Pomożemy Ci przygotować lampiony z dyni. Takie kreatywne działania z pewnością dostarczy dużo zabawy i rozrywki. Wystarczy wybrać dynię i można przystąpić do dzieła z narzędziem wielofunkcyjnym Dremel.

System mocowania Starlock w narzędziach wielofunkcyjnych

Niemal każda marka elektronarzędzi dostępna na rynku posiada w swojej ofercie narzędzia wielofunkcyjne. Większość z nich dysponuje własnymi patentami mocowania osprzętu, często niekompatybilnymi lub częściowo kompatybilnymi z istniejącymi akcesoriami innych marek, co może powodować problem z doborem właściwego osprzętu. System Starlock powstał przy współpracy firmy Bosch oraz Fein i jest to ulepszony oraz znormalizowany system mocowania akcesoriów do wielu narzędzi różnych marek.

Elektronarzędzia marki Worx

Poznaj szeroką ofertę elektronarzędzi Worx zasilanych sieciowo oraz akumulatorowo. Worx daje Ci wybór z szerokiej gamy narzędzi do użytku domowego. Znajdziesz również profesjonalne elektronarzędzia wykorzystywane przez specjalistów. Marka Worx przykłada szczególną uwagę do jakości, niezawodności oraz innowacyjności swoich urządzeń.

Narzędzie wielofunkcyjne - jakie wybrać? Test wielofunkcyjnego urządzenia oscylacyjnego Bosch PMF 250 CES

Do czego są ci potrzebne narzędzia wielofunkcyjne? Narzędzie wielofunkcyjne Bosch PMF 250CES zastępuje szereg narzędzi, m.in. wyrzynarkę, pilarkę, szlifierkę itp. Wielofunkcyjne, łatwe w obsłudze, dające duże możliwości narzędzie o mocy 250W, czyli specjalista do zadań specjalnych. Zobacz, naszą opinię o narzędziu wielofunkcyjnym Bosch PMF 250 CES.

Narzędzie wielofunkcyjne - jakie kupić? Ranking urządzeń wielofunkcyjnych

Narzędzia wielofunkcyjne stają się coraz bardziej popularnym rozwiązaniem wybieranym przez majsterkowiczów. Nic w tym dziwnego, gdyż przy pomocy jednego narzędzia możemy wykonać wiele prac, wystarczy zastosować tylko odpowiedni osprzęt. W poniższym rankingu prezentujemy popularne modele kupowane w sklepie narzedzia.pl.

Jakie narzędzie wielofunkcyjne? Nowe narzędzia wielofunkcyjne GOP Bosch dla profesjonalistów

Bosch rozszerza ofertę profesjonalnych narzędzi wielofunkcyjnych GOP o nowe modele. Atutem nowych oscylacyjnych narzędzi wielofunkcyjnych jest zróżnicowany osprzęt pozwalający na użycie przy wielu różnych pracach oraz innowacyjny system mocowania osprzętu Starlock z funkcją Snap-In umożliwia jego szybką i beznarzędziową wymianę.

Praktyczny stolik na akcesoria do grillowania

Chyba każdy zgodzi się ze stwierdzeniem, że grillowanie to doskonała forma relaksu i odpoczynku w gronie rodziny i przyjaciół. Luźna atmosfera sprawia jednak, że zdarza nam się zapomnieć, gdzie odłożyliśmy potrzebne akcesoria czy przyprawy. Ciągłe poszukiwania zaginionych przedmiotów mogą skutecznie zepsuć całą radość ze wspólnego grillowania. Aby temu zapobiec, warto wyposażyć się w praktyczny stolik, dzięki któremu wszystkie potrzebne akcesoria będą zawsze pod ręką. Nic się nie zgubi, a nam dużo łatwiej będzie...

Bosch na święta - wybierz coś dla bliskich

Listopad się kończy, a w sklepach startuje zakupowe szaleństwo. Czy Ty też masz dość świątecznej gorączki i pospiesznego szukania wymarzonych prezentów dla najbliższych. Daj sobie odpocząć i zrób zakupy przez Internet, siedząc w wygodnym fotelu. Oto nasza świąteczna propozycja od marki Bosch.

Narzędzie high-tech wielkości ołówka - Dremel Micro

Innowacyjne narzędzie Dremel Micro pojawi się już we wrześniu. To wielofunkcyjne narzędzie wielkości ołówka zaskakuje wyrafinowanymi szczegółami. Nowy model to najbardziej zaawansowane technologicznie i najbardziej kompaktowe narzędzie marki Dremel, idealne do prac w trudnych warunkach wymagających szczególnej precyzji.

Oryginalny wazon, świecznik, butelka

Przy pomocy narzędzia Dremel można wycinać w szklanym wazonie dekoracyjne wzory, także z okazji wyjątkowych wydarzeń takich jak ślub, wieczór panieński, urodziny czy ważna rocznica. Puść wodzę fantazji i przygotują oryginalną ozdobę do swojego mieszkania, na taras lub wyjątkowy, dedykowany prezent dla bliskiej Ci osoby. Nadzwyczaj efektownie wygląda zarówno wytrawione szkło białe, jak i kolorowe.
Strona 1 z 3