Model 6002 to przystępna cenowo, uniwersalna wiertarka udarowa, która łączy w sobie nową, ergonomiczną konstrukcję z równie wysoką jakością i parametrami, co jej sprawdzona poprzedniczka. Niewielkie rozmiary nowej wiertarki sprawiają, że łatwo nią manewrować, jest wygodna w obsłudze i posiada wszelkie funkcje czyniące z niej narzędzie idealne do wszelkiego typu prac wymagających wiercenia w domu i wokół niego.

Skil Model 6002Dzięki silnikowi 500 W, model 6002 dysponuje dużym zapasem mocy, który pozwala wykonać każde zadanie. Przełączana funkcja udaru oraz wysoka częstotliwość udarów gwarantują szybkie i wydajne wiercenie. To korzystne cenowo narzędzie pozwala wykonywać otwory o maksymalnej średnicy 30 mm w drewnie, 16 mm w betonie i 13 mm w stali. Oferowane jest w zestawie z trzema wiertłami do betonu.  Przełącznik wstępnego doboru prędkości wraz z pokrętłem płynnej regulacji umożliwia ustawienie optymalnej wydajności wiertarki podczas każdej pracy. Prędkość obrotowa w zakresie od 0 do 3.000 obr./min. umożliwia obróbkę szerokiej gamy materiałów. Funkcja zmiany kierunku obrotów prawo/lewo zapewnia wygodne osadzanie i usuwanie wkrętów, a przycisk blokady włącznika umożliwia pracę w trybie ciągłym.

Nowoczesna konstrukcja modelu 6002 podkreśla atrakcyjność tego narzędzia dla użytkowników, którzy szukają najlepszej wiertarki do podstawowych prac wymagających wiercenia i wkręcania.

Wyposażenie standardowe:

  • Kluczyk do uchwytu
  • Zestaw 3 wierteł (do kamienia i betonu 5/6/8 mm)

Główne zalety wiertarki 6002:

  • Wiertarka udarowa o niewielkich rozmiarach i wygodnej konstrukcji
  • Idealna do wszelkiego typu prac w domu i wokół niego
  • Duża liczba udarów na minutę umożliwia szybkie, nie wymagające wysiłku wiercenie w murze
  • Wyłącznik udaru w przypadku zwykłego wiercenia i wkręcania
  • Funkcja zmiany kierunku obrotów do wkręcania
  • Włącznik regulacji prędkości z: - przyciskiem blokady do pracy ciągłej - pokrętłem wstępnego doboru prędkości dla optymalnego działania w każdym zastosowaniu
Powiązani producenci w sklepie Narzedzia.pl:
* Pola wymagane
Dodaj komentarz