Jak zrobić wieczny kalendarz? - projekt DIY

Drewniany kalendarz na lata to doskonały element wystroju wnętrz, jak również idealny pomysł na prezent dla kogoś bliskiego. Mając do dyspozycji trochę drewna, kilka narzędzi oraz odrobinę wolnego czasu, możesz taki kalendarz wykonać samodzielnie. To naprawdę proste!

Nowa ukośnica Bosch GCM 18V-216 Professional

Akumulatorowe pilarki ukosowe nie są już niczym nadzwyczajnym w branży elektronarzędziowej. Niemal każda większa firma zajmująca się produkcją elektronarzędzi wprowadziła je do swojej oferty w ostatnich 2 latach, odnosząc większe, bądź mniejsze sukcesy. Dla zespołu Bosch nadszedł czas na zupełnie nowe rozwiązanie - pierwszą akumulatorową ukośnicą Bosch GCM 18V-216 Professional.

Obróbka drewna narzędziami Scheppach

Zakupienie dobrej, a zarazem w przystępnej cenie maszyny do obróbki drewna to częsty problem majsterkowiczów, którzy lubią pracować z drewnem w zaciszu swojego domowego warsztatu. Na rynku dostępnych jest wiele znanych marek, które oferują szeroki wybór urządzeń do drewna. Większość jednak z nich jest z tzw. "górnej półki", dostępnych za wcale nie małe pieniądze, albo są to urządzenia mniej znanych marek w znacznie niższych cenach, ale jakościowo już pozostawiające wiele do życzenia. Na szczęście powstała luka powoli...

Czym ciąć panele podłogowe? Przegląd narzędzi Bosch do cięcia paneli laminowanych

Cięcie paneli podłogowych to zadanie wymagające precyzji, gdyż zależy nam na cięciu bez odprysków. Przy tej pracy sprawdzą się: ukośnica GCM 8 SDE, pilarka tarczowa GKS 55+GCE, wyrzynarka GST 18 V-LI S, pilarka tarczowa PKS 16 Multi, a także szlifierka kątowa GWS 10,8-76 V-EC. Do każdego z tych urządzeń trzeba zastosować odpowiedni osprzęt, bez którego prawidłowe cięcie nie powiedzie się.

Nowe elektronarzędzia Yato do cięcia drewna

Marka Yato poszerzyła swoją ofertę o elektronarzędzia, wśród których znalazły się także narzędzia do cięcia drewna. Na narzedzia.pl są dostępne: wyrzynarka z uchwytem grzybkowym YT-82272, wyrzynarki z uchwytem żelazkowym YT-82271, YT-82270, piła szablasta YT-82280, pilarka tarczowa o średnicy tarczy 235mm (YT-82153) oraz 190mm (YT-82150), ukośnica z posuwem YT-82171, ukośnica bez posuwu YT-82170 oraz szlifierki kątowe 230mm (YT-82102), 125mm (YT-82095, YT-82094) i 115mm (YT-82090).

Ukośnica Bosch GCM 12 GDL w opinii użytkoników

Profesjonalna piła ukosowa przeznaczona do cięcia pod kątem. Adresowana do branży stolarskiej i budowlanej. Znajdzie zastosowanie, jeśli chodzi o budowę domów z drewna, altan, cięcie koron i przygotowywanie krokwi. Idealna dla cieśli. Piła ukośnica z tarczą o średnicy 305mm to propozycja dla fachowców montujących wszelkiego rodzaju stolarkę drewnianą, którzy potrzebują narzędzia do szybkiego i precyzyjnego przycinania mocowanych elementów. Ukośnica Bosch umożliwia cięcie elementów o praktycznie o nieograniczonych...

Jaką ukośnicę wybrać?

Jeśli postawilibyśmy obok siebie 3 piły ukosowe Bosch: GCM 800 SJ, GCM 12 JL i GTM 12 JL, to możemy mieć wrażenie, że są niemal identyczne. Jeśli jednak zagłębimy się w ich konstrukcję, zauważymy, że są to maszyny o naprawdę różnych możliwościach. Nie wiesz, jaką ukośnice wybrać?

Jaka ukośnica? Ranking pił ukosowych

Wzięliśmy pod lupę ukośnice należące do tej samej klasy o porównywalnych parametrach. Wybrano piły stołowe z zasilaniem elektrycznym o podobnej mocy, uwzględniono parametr możliwości cięcia przy kącie 90°/90° i średnicę tarczy nie mniejszą niż 250 mm. Wybraliśmy pilarki ukosowe o świetnych danych technicznych oraz doskonałej jakości wykonania. Jeśli szukasz modeli, które sprawdzą się w wielogodzinnej, codziennej pracy - sprawdź nasze zestawienie ukośnic.

Ukośnica Metabo KGS 254M - opinie użytkowników

Parametry techniczne ukośnicy Metabo KGS 254M wyglądają imponująco. Jak jednak sprawuje się podczas pracy? Czy w warunkach rzeczywistych też okaże się tak dobra? Co jest jej plusem, a co można uznać za minus? Zapytaliśmy użytkowników, co sądzą o ukośnicy KGS254M.

Ukośnica - jak wybrać najlepszą?

Każdy kto szuka sprzętu zapewniającego mu precyzję oraz swobodę cięcia materiału pod różnym kątem powinien zainwestować w dobrą ukośnicę. Jak wybrać tę, która najlepiej spełni nasze oczekiwania? Kluczem staje się zrozumienie najważniejszych cech oraz płynących z nich korzyści. Pomoże w tym nasz przewodnik wyjaśniający to, co warto wiedzieć przed zakupem kapówki.
Strona 1 z 2