Szlifierka kątowa - podstawowe informacje, parametry

"Jaką szlifierkę kątową wybrać?" To pytanie niełatwe, mimo że wybór zarówno wśród urządzeń, jak i producentów, jest bardzo duży

Jaką szlifierkę wybrać? Szlifierka kątowa Bosch GWS 750 to wysoka wydajność w kompaktowej obudowie

Bosch wprowadził innowacje w modelach szlifierek kątowych Bosch GWS 750. Nowa wersja szlifierek kątowych GWS 750 Professional Bosch z tarczą o średnicy 115 lub 125mm wyróżnia się wysoką mocą, ergonomią i wyjątkowo korzystną relacją ceny do wydajności. Nowa szlifierka Bosch wyróżnia się smukłą geometrią obudowy, która znacznie ułatwia pracę w wąskich i trudno dostępnych miejscach. Dodatkowo, silnik szlifierki kątowej GWS 750 dzięki zupełnie innowacyjnej konstrukcji z unowocześnioną wentylacją, zapewnia o 15% wyższą...

Jaką szlifierkę kątową 125mm wybrać? Test szlifierki kątowej Bosch GWS 18-125V-LI

Szukasz szlifierki kątowej dla profesjonalisty i nie wiesz, jakie narzędzie wybrać? Pomożemy. Poddaliśmy testom szlifierkę kątową Bosch GWS 18-125V-Li. Oddaliśmy szlifierkę w ręce fachowca, który sprawdził najważniejsze funkcje, zastosowanie, komfort pracy, itp. Przedstawił zalety i porównał możliwości pracy akumulatorowej szlifierki kątowej do szlifierek sieciowych.

Ranking najlepszych szlifierek kątowych 115mm

Szukasz małej szlifierki kątowej do użytku domowego? Przygotowaliśmy ranking najwyżej ocenianych szlifierek kątowych 115mm. Tego rodzaju szlifierki dedykowane są do okazjonalnych prac, stąd głównie produkuje się je dla majsterkowiczów. Najmniejsze szlifierki idealnie się sprawdzają do szlifowania oraz oczyszczania powierzchni. Nasz ranking oparliśmy o opinie naszych klientów. Uwzględniliśmy modele elektryczne oraz akumulatorowe.

Jaką szlifierkę wybrać do szlifowania drewna?

Myślisz o szlifowaniu drewna, lecz nie wiesz, od czego zacząć? Najważniejszy jest wybór odpowiedniej szlifierki. Na rynku dostępnych jest wiele rodzajów szlifierek do drewna: szlifierki taśmowe, mimośrodowe, oscylacyjne czy szlifierki typu "delta". Każda z nich cechuje się jednak trochę innym przeznaczeniem, o czym warto wiedzieć przed zakupem.

Szlifierka do obróbki ścian Bosch PWR 180 CE w opinii użytkowników

Szukasz sprytnego urządzenia do obróbki ścian? Zobacz, jak sprawuje się szlifierka Bosch PWR 180CE. Zarówno, zaawansowani użytkownicy indywidualni, jak i małe ekipy remontowo-wykończeniowe powinny się zainteresować szlifierką Bosch linii zielonej. Jak wskazują użytkownicy PWR 180 CE, to idealny wybór w sytuacji, gdy prace remontowe przewidują obróbkę ścian o różnorodnych powierzchniach

Nowa wielofunkcyjna szlifierka Skil Fox 6w1

Skil wprowadził na rynek wielofunkcyjną szlifierkę Fox 6w1. Narzędzie zapewnia użytkownikom jeszcze większą elastyczność podczas pracy i łączy zalety szlifierki mimośrodowej, szlifierki oscylacyjnej i szlifierki delta.

Nowe szlifierki kątowe Makita z jeszcze efektywniejszym system tłumienia drgań

Opatentowany przez markę Makita system SJS II został stworzony w celu efektywnego tłumienia wibracji i zapewnienia większego komfortu pracy. W związku z tym pojawiły się na rynku nowe modele szlifierek kątowych GA4540, GA5040/C, GA6040C,GA5041C01, GA4541CX01, GA5041CX01.

Innowacyjne systemy odpylające do szlifowania powierzchni DeWalt

Aby uchronić profesjonalistów pracujących na budowach przed długotrwałymi problemami zdrowotnymi będącymi następstwem wdychania pyłów firma DeWALT wprowadziła na rynek dwa systemy odpylające do szlifowania powierzchni: DWE46150 i DWE46170.

Przed zimą... Renowacja metalowych mebli ogrodowych

Wiek i narażenie na działanie powietrza i deszczu może sprawić, że z metalowych mebli ogrodowych zacznie odpadać farba i zaczną rdzewieć. Istotna jest odpowiednia konserwacja i właściwe przygotowanie mebli ogrodowych przed "zimowaniem", by na wiosnę znów cieszyć się przyjemnością imprez na świeżym powietrzu, dzięki narzędziu udarowemu Dremel, które sprawi, że metalowe meble ogrodowe będą wyglądać jak nowe.
Strona 1 z 3