Profesjonalna szlifierka kątowa D28136 DeWALT w ręku specjalisty

Postanowiliśmy przyjrzeć się bliżej szlifierce kątowej D28136 DeWalt. Zobacz najdrobniejsze szczegóły.

Szlifierka prosta precyzyjna PRAA3AEO z akcesoriami obiektywnym okiem specjalisty

Szlifierka prosta precyzyjna PRAA3AEO z akcesoriami została poddana próbie - trafiła w ręce specjalisty. Fachowe oko dostrzegło wszelkie plusy i minusy szlifierki. Przekonaj się sam!

Jak skutecznie oczyścić grill ogrodowy? Sięgnij po Dremel 8100 Li-Ion

Lato niestety dobiega końca, czas na ostatnie grillowanie. Przygotowaliśmy skuteczne porady na czyszczenie grilla i przygotowanie go do zimowania. A więc jak umyć i wyczyścić grilla?

Jakie grabie do przydomowego ogródka? Ranking najlepszych grabi

Planujesz zakup nowych grabi do ogrodu? Nasz ranking pomoże dokonać Ci wyboru. Znajdziesz w nim grabie, które cieszą się największą popularnością wśród naszych klientów, mają także najlepsze opinie.

Wybieramy szlifierkę mimośrodową

Szlifierki mimośrodowe, dzięki temu, że wykonują nie tylko ruch oscylacyjny, ale i obrotowy, sprawdzą się w wielu zastosowaniach, np. podczas szlifowania zgrubnego materiałów. Aby osiągnąć zadowalające efekty pracy wystarczy wybrać odpowiedni model urządzenia

Szlifierki PRAA3AEO Celma i PEX 400 AE Bosch

Szlifowanie – pozornie jedna czynność, a tak wiele możliwości. Pod słowem tym kryje się bardzo zróżnicowane działania – szlifowanie precyzyjne, zgrubne. W zależności od rodzaju wykonywanej pracy dedykujemy odpowiednie szlifierki: PRAA3AEO Celma (ok.170zł), PEX 400 AE Bosch (ok.460zł).

PMF 190 E - Poznaj możliwości tego kompaktowego urządzenia

Myślisz, że jeśli coś jest do wszystkiego, to jest do niczego? Nic bardziej mylnego! Wyprowadzimy Cię z błędu. Przedstawiamy wielofunkcyjne narzędzie oscylacyjne PMF 190 E BOSCH imponujące bogactwem zastosowań.

Szlifierki kątowe dla majsterkowiczów

Szlifierka kątowa to wszechstronne narzędzie. Może służyć nie tylko do szlifowania, ale także do cięcia i polerowania. Jest jednym z podstawowych narzędzi każdego majsterkowicza. Szlifierka kątowa jest narzędziem, które przyda się również w Twoim domu.

Pneumatyczne szlifierki oscylacyjne Elite od 3M

Podczas precyzyjnych prac szlifierskich niezwykle ważne są innowacyjne usprawnienia, które zmniejszają ryzyko uszkodzenia urządzeń aby te mogły pracować dłużej. Firma 3M stworzyła nową linię pneumatycznych szlifierek oscylacyjnych, które eliminują niepotrzebne przestoje w pracy i są gwarantem trwałości.

Szlifowanie ścian – poradnik

Szlifowanie ścian to praca niełatwa, składająca się z kilku czynności. Ważne, by wykonać je w odpowiedniej kolejności, pamiętając o najważniejszych zasadach
Strona 2 z 3