Jak zrobić łóżko dla dziecka - projekt DIY

Ocena: 4,3/5
Szukasz oryginalnego łóżka-domku dla swojego dziecka? Zrób je sam! Przy odrobinie umiejętności i z pomocą elektronarzędzi Bosch z łatwością wykonasz każdy projekt! Zbierz materiały, chwyć narzędzia i postępuj krok po kroku z naszym poradnikiem.

System mocowania Starlock w narzędziach wielofunkcyjnych

Ocena: 4,8/5
Niemal każda marka elektronarzędzi dostępna na rynku posiada w swojej ofercie narzędzia wielofunkcyjne. Większość z nich dysponuje własnymi patentami mocowania osprzętu, często niekompatybilnymi lub częściowo kompatybilnymi z istniejącymi akcesoriami innych marek, co może powodować problem z doborem właściwego osprzętu. System Starlock powstał przy współpracy firmy Bosch oraz Fein i jest to ulepszony oraz znormalizowany system mocowania akcesoriów do wielu narzędzi różnych marek.

Wiszące łóżko - projekt DIY od Bosch

Ocena: 4,8/5
Stwórz wyjątkowe miejsce do wypoczynku w swoim ogrodzie. Wykonaj własnoręcznie wiszące łóżko, na którym spędzisz letnie popołudnie w cieniu drzew. Chwyć narzędzia i postępuj z nami krok po kroku.

Rustykalna lampka nocna - projekt DIY

Ocena: 4,6/5
Wiadomo, że każda drobna zmiana we wnętrzach potrafi zdziałać cuda. Jeżeli lubisz zmiany i szukasz pomysłu na szybką, noworoczną metamorfozę sypialni, w poniższej instrukcji podpowiadamy jak wykonać prostą i zarazem bardzo efektowną lampkę nocną w stylu rustykalnym.

Krzesełko, które rośnie razem z dzieckiem - projekt DIY

Ocena: 4,9/5
Często rodzice stają przed trudnym zadaniem jakim jest zakup mebelka do dziecięcego pokoiku. Wybierając krzesełko zastanawiają się, czy kupić coś na teraz, czy może od razu zakupić mebel, który posłuży na kolejne lata. Marka Bosch wie jak z tego wybrnąć i podpowiada jak krok po kroku samodzielnie zrobić krzesełko, które będzie "rosło" razem z dzieckiem.

Zamień starą walizkę w stację karmienia zwierząt - projekt DIY

Ocena: 4,8/5
Masz dość resztek jedzenia na podłodze po posiłku swojego pupila? Szukasz pomysłu jak wkomponować miski w wystrój swojego domu? Podpowiadamy jak zamienić starą walizkę w miejsce posiłku dla Twojego kota lub psa! Przy okazji podszkolisz swoje umiejętności cięcia z użyciem multiszlifierki Dremel. Przygotuj narzedzia i materiały i postępuj krok po kroku z naszym projektem.

Pierwsze cięcie, czyli poradnik dla początkujących od Dremela

Ocena: 3,8/5
O możliwościach zastosowań urządzeń wysokoobrotowych Dremel pisaliśmy już wielokrotnie. Szeroki asortyment osprzętu i akcesoriów Dremel pozwala wykonać wiele drobnych prac naprawczych oraz różnorodne projekty DIY. W poniższym artykule postaramy się zebrać najistotniejsze informacje na temat jednej z najważniejszych funkcji narzędzi wielofunkcyjnych, czyli cięcia. Podpowiemy jaki osprzęt zastosować do cięcia oraz jakie akcesoria ułatwią nam pracę.

Drewniane figurki zwierząt - projekt DIY od marki Dremel

Ocena: 4,2/5
Chcesz podszlifować trochę swoje umiejętności majsterkowicza i bliżej zapoznać się z narzędziami do obróbki drewna? Poniżej przedstawiamy prosty projekt, dzięki któremu krok po kroku samodzielnie wykonasz drewniane zabawki, które wywołają uśmiech na twarzy każdego dziecka! Jesteś gotowy? To do dzieła!

Tarniki do szlifierek kątowych - dlaczego warto wybrać?

Ocena: 2,9/5
Dyski tarnikowe to innowacyjne rozwiązanie przeznaczone do obróbki drewna, miękkich metali i tworzyw sztucznych. Są alternatywą m.in. dla tarników ręcznych. Przewaga dysków tarnikowych do szlifierek kątowych nad tradycyjnym rozwiązaniem jest oczywista. Wynika z faktu, iż tarniki ścierne w połączeniu z możliwościami, jakie daje prędkość obrotowa szlifierek kątowych to szybsze i bardziej precyzyjne działanie.

Tarnik do drewna na szlifierkę – alternatywa dla ręcznych narzędzi do drewna

Ocena: 3,9/5
Tarnik na szlifierką kątową to alternatywa m.in. dla tradycyjnego, ręcznego tarnika czy dłuta. Jego możliwości są szerokie. Jeśli chcemy szlifować, frezować, czy też oczyścić drewno z lakieru, farb, możemy wybierać wśród dysków tarnikowych prostych, skośnych i wpuszczonych PowerRasp. Tarniki te sprawdzą się również przy szlifowaniu racic u zwierząt.
Strona 1 z 2