Szlifierki PRAA3AEO Celma i PEX 400 AE Bosch

Szlifowanie – pozornie jedna czynność, a tak wiele możliwości. Pod słowem tym kryje się bardzo zróżnicowane działania – szlifowanie precyzyjne, zgrubne. W zależności od rodzaju wykonywanej pracy dedykujemy odpowiednie szlifierki: PRAA3AEO Celma (ok.170zł), PEX 400 AE Bosch (ok.460zł).

PMF 190 E - Poznaj możliwości tego kompaktowego urządzenia

Myślisz, że jeśli coś jest do wszystkiego, to jest do niczego? Nic bardziej mylnego! Wyprowadzimy Cię z błędu. Przedstawiamy wielofunkcyjne narzędzie oscylacyjne PMF 190 E BOSCH imponujące bogactwem zastosowań.

PSM Ventaro 1400 - agent do zadań specjalnych

Nazywam się Bosch, Ventaro Bosch. Ten znany zwrot pasuje do mojego Boscha, bo jest on równie wyjątkowy, wszechstronny i niezawodny, jak pewien agent Jej Królewskiej Mości. Jest nawet lepszy - był dla mnie wybawieniem.

Szlifierki kątowe dla majsterkowiczów

Szlifierka kątowa to wszechstronne narzędzie. Może służyć nie tylko do szlifowania, ale także do cięcia i polerowania. Jest jednym z podstawowych narzędzi każdego majsterkowicza. Szlifierka kątowa jest narzędziem, które przyda się również w Twoim domu.

Dremel 6800 Trio – niezbędne narzędzie w każdym domu?

Nowość! 3 w 1 – jedno narzędzie tnie, szlifuje i frezuje - Dremel Trio 6800. Aż trudno uwierzyć, że jedna maszyna jest w stanie spełnić tyle funkcji – ale czy nie właśnie o to nam chodzi? Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom coraz bardziej wymagających klientów, na rynku pojawiła się nowość – multiszlifierka Dremel Trio 6800.

Pneumatyczne szlifierki oscylacyjne Elite od 3M

Podczas precyzyjnych prac szlifierskich niezwykle ważne są innowacyjne usprawnienia, które zmniejszają ryzyko uszkodzenia urządzeń aby te mogły pracować dłużej. Firma 3M stworzyła nową linię pneumatycznych szlifierek oscylacyjnych, które eliminują niepotrzebne przestoje w pracy i są gwarantem trwałości.

Szlifowanie ścian – poradnik

Szlifowanie ścian to praca niełatwa, składająca się z kilku czynności. Ważne, by wykonać je w odpowiedniej kolejności, pamiętając o najważniejszych zasadach

Jaką szlifierkę wybrać ?

Wybór szlifierki kątowej. Przed zakupem narzędzia należy odpowiedzieć na parę pytań. Ma to bezpośredni wpływ na jego użytkowanie. Odpowiedni dobór narzędzia to połowa sukcesu. Szlifierki kątowe są produkowane w paru wariantach. Różnią się mocą. ciężarem i średnicą tarczy. Szlifierki dobieramy odpowiednio do wykonywanej pracy

Jaką szlifierkę kupić ?

Kupno szlifierki latem to dobry pomysł - mają one wtedy szczególnie dużo pracy. Majsterkowicze chętnie zabierają się za naprawy na działce, w przydomowym ogrodzie. Przed przystąpieniem do działania, warto wybrać odpowiednie narzędzie.

Szlifierki do gipsu - czym są?

Każdy właściciel marzy o pięknych i równych ścianach w swoim domu. Szlifierki do gipsu w prosty i szybki sposób ułatwią wyrównanie ścian po nakładaniu gipsu.
Strona 5 z 5