Szlifierka wielofunkcyjna ITAMATI - do jakiej pracy?

Szukasz urządzenia do precyzyjnej obróbki drobnych elementów. Jesteś modelarzem i myślisz o nowym nabytku? Chcesz kupić mikronarzędzie i nie wiesz, co wybrać? Zobacz, szlifierkę wielofunkcyjną Itamati i jej możliwości.

Jaka szlifierka mimośrodowa? Top 5 szlifierek mimośrodowych dla profesjonalistów

Nie wiesz, jaką szlifierkę mimośrodową wybrać? Pomocny okaże się ranking szlifierek. W rankingu Top 5 szlifierek mimośrodowych dla profesjonalistów znalazły się: szlifierka mimośrodowa Bosch GEX 125-1 AE, szlifierka Makita BO5041, szlifierka mimośrodowa DeWalt DWE6423, narzędzie Hitachi SV13YB i szlifierka Milwaukee ROS 150 E-2. Sprawdź, czym wyróżnia się każdy z polecanych szlifierek mimośrodowych.

Jaka szlifierka dla profesjonalisty? Ranking szlifierek kątowych 230mm

Zastanawiasz się, jaką szlifierkę kątową 230mm wybrać? Zapytaliśmy profesjonalistów, jaką szlifierkę kątową polecają. W rankingu nie mogło zabraknąć znanych i cenionych marek, jak Bosch, Makita czy Hikoki.

Nowa wielofunkcyjna szlifierka Skil Fox 6w1

Skil wprowadził na rynek wielofunkcyjną szlifierkę Fox 6w1. Narzędzie zapewnia użytkownikom jeszcze większą elastyczność podczas pracy i łączy zalety szlifierki mimośrodowej, szlifierki oscylacyjnej i szlifierki delta.

Papier ścierny – jaką granulację wybrać?

Papier ścierny stanowi podstawowe wyposażenie skrzynki majsterkowicza. Stosowany jest do szlifowania drewna jak i matowienia powierzchni pokrytych farbą i lakierem. Ale czy każdy papier jest taki sam?

Mieszkaj tak, jak lubisz – nowa szlifierka uniwersalna PSM Primo Bosch

Dzięki zwartej i intuicyjnej konstrukcji szlifierka PSM Primo jest idealna do prostych prac szlifierskich: w mgnieniu oka pomoże zrealizować wszystkie Twoje pomysły. Znakomita ergonomia i elegancki wygląd – dzięki nowej szlifierce uniwersalnej PSM Primo praca sprawia więcej przyjemności.

Nowe szlifierki kątowe Makita z jeszcze efektywniejszym system tłumienia drgań

Opatentowany przez markę Makita system SJS II został stworzony w celu efektywnego tłumienia wibracji i zapewnienia większego komfortu pracy. W związku z tym pojawiły się na rynku nowe modele szlifierek kątowych GA4540, GA5040/C, GA6040C,GA5041C01, GA4541CX01, GA5041CX01.

Nowe szlifierki do betonu Bosch GBR 15 CAG Professional i GBR 15 CA Professional - wydajne, lekkie i uniwersalne w użyciu

Już w luty na rynku elektronarzędzi pojawią się 2 nowe modele szlifierek do betonu Bosch - GBR 15 CAG Professional i GBR 15 CA Professional. Szlifierki cechuje wyjątkowa wydajność, dzięki wytrzymałemu silnikowi o mocy 1 500W z systemem Constant Electronic. Model GBR 15 CAG Professional z innowacyjną osłoną z ruchomym elementem służy do szlifowania blisko ścian i instalacji, zaś GBR 15 CA Professional – do szlifowania dużych powierzchni. Dzięki opatentowanymu przez Bosch systemowi „Click & Clean“ obie szlifierki można łatwo...

Innowacyjne systemy odpylające do szlifowania powierzchni DeWalt

Aby uchronić profesjonalistów pracujących na budowach przed długotrwałymi problemami zdrowotnymi będącymi następstwem wdychania pyłów firma DeWALT wprowadziła na rynek dwa systemy odpylające do szlifowania powierzchni: DWE46150 i DWE46170.

Dzisiaj bierzemy pod lupę szliferkę kątową G13SB3 Hitachi

Masz ograniczone do zakupów internetowych? Specjalnie dla naszych Klientów pokazujemy szlifierkę kątową G13SB3 Hitachi. Zobacz detale, przekonaj się i dokonaj wyboru.
Strona 3 z 5