Czym się różni nowy Dremel 4300 od modelu Dremel 4200?

Multiszlifierka Dremel 4300 to nowość, która zastępuje model 4200. W porównaniu z dotychczasowym modelem nowe narzędzie posiada m.in. uniwersalny uchwyt narzędziowy, zmodyfikowaną konstrukcję, a także diodę LED. Narzędzia marki Dremel to idealne rozwiązanie do prac wymagających precyzji i dojścia do trudno dostępnych miejsc.

Szlifierka do gładzi Graphite 59G261 - dla majsterkowiczów

Szlifierki do gipsu to popularne elektronarzędzia wykorzystywane do wygładzania ścian. Używają ich nie tylko profesjonaliści, ale też majsterkowicze, którzy doceniają efektywną i czystą pracę tych urządzeń. Szlifierka do gipsu Graphite mieści się w klasie urządzeń przeznaczonych dla majsterkowiczów. Cechuje się trwałością dzięki bezpośredniemu przełożeniu napędu z silnika na głowicę. Posiada regulację prędkości obrotowej, przyłącze do odkurzacza oraz przedłużenie wysięgnika.

Szlifowanie bez pyłu - siatka ścierna M480 i wielootworowy talerz szlifierski Bosch

Bosch szuka nowych rozwiązań umożliwiających zmniejszenie rozprzestrzeniania się pyłu podczas szlifowania. Proponuje profesjonalistom innowacyjne siatki ścierne M480, które umożliwiają odsysanie pyłu całą swoją powierzchnią, co w połączeniu z nowym wielootworowym talerzem szlifierskim zapewnia wyraźne zmniejszenie ilości zanieczyszczeń. Zastosowanie siatek ściernych Bosch M480 skraca przede wszystkim czas potrzebny na sprzątanie i zwiększa ochronę zdrowia użytkownika.

Jaką szlifierkę wybrać? Szlifierka kątowa Bosch GWS 750 to wysoka wydajność w kompaktowej obudowie

Bosch wprowadził innowacje w modelach szlifierek kątowych Bosch GWS 750. Nowa wersja szlifierek kątowych GWS 750 Professional Bosch z tarczą o średnicy 115 lub 125mm wyróżnia się wysoką mocą, ergonomią i wyjątkowo korzystną relacją ceny do wydajności. Nowa szlifierka Bosch wyróżnia się smukłą geometrią obudowy, która znacznie ułatwia pracę w wąskich i trudno dostępnych miejscach. Dodatkowo, silnik szlifierki kątowej GWS 750 dzięki zupełnie innowacyjnej konstrukcji z unowocześnioną wentylacją, zapewnia o 15% wyższą...

Jaką szlifierkę kątową 125mm wybrać? Test szlifierki kątowej Bosch GWS 18-125V-LI

Szukasz szlifierki kątowej dla profesjonalisty i nie wiesz, jakie narzędzie wybrać? Pomożemy. Poddaliśmy testom szlifierkę kątową Bosch GWS 18-125V-Li. Oddaliśmy szlifierkę w ręce fachowca, który sprawdził najważniejsze funkcje, zastosowanie, komfort pracy, itp. Przedstawił zalety i porównał możliwości pracy akumulatorowej szlifierki kątowej do szlifierek sieciowych.

Szlifierka mimośrodowa Bosch GEX 150 TURBO - test narzędzia

Szukasz szlifierki mimośrodowej dla profesjonalisty i nie wiesz, na jakie narzędzie się zdecydować? Podpowiadamy. Oddaliśmy szlifierkę GEX 150 TURBO Bosch w ręce fachowca, który poddał urządzenie testom i przedstawił opinię o jego pracy. Poniżej zostały zebrane informacje o zastosowaniu, najważniejszych funkcjach, a także komforcie pracy i wyposażeniu narzędzia.

Jaka szlifierka do gipsu? Ranking szlifierek do gładzi do 800zł

Chcesz, żeby szlifowanie gipsowanych ścian było proste, a afekty doskonałe? Nie wiesz, jaką szlifierkę typu "żyrafa" wybrać do 800zł? Sprawdź, jakie szlifierki do gipsu są najczęściej wybierane przez naszych klientów w opcji budżetowej. Wśród tanich szlifierek "żyraf" można znaleźć zarówno modele dla amatorów, jak i do użytku półprofesjonalnego i profesjonalnego.

Jaką szlifierkę wybrać do szlifowania drewna?

Myślisz o szlifowaniu drewna, lecz nie wiesz, od czego zacząć? Najważniejszy jest wybór odpowiedniej szlifierki. Na rynku dostępnych jest wiele rodzajów szlifierek do drewna: szlifierki taśmowe, mimośrodowe, oscylacyjne czy szlifierki typu "delta". Każda z nich cechuje się jednak trochę innym przeznaczeniem, o czym warto wiedzieć przed zakupem.

Najmocniejsze szlifierki kątowe 125mm Bosch dla profesjonalistów

GWS 17-125 Bosch to najmocniejsze na rynku małe szlifierki kątowe z tarczą 125mm. Odznaczają się one mocą na poziomie 1700W. Wśród dostępnych modeli mamy do wyboru szlifierki bez regulacji obrotów: GWS 17-125 CI , GWS 17-125 CIX, jak też z regulacją GWS 17-125 Inox, GWS 17-125 CIEX, GWS 17-125 CIT, GWS 17-125 CIE. Są wydajne i posłużą do długotrwałych prac. Cechują się stałą jakością obróbki w czasie całej pracy, skutecznym chłodzeniem i obniżonym poziomem wibracji. Ponadto dwa modele wyposażono w hamulec silnika, to...

Szlifierka kątowa Dedra DED7951 w opinii użytkowników

Zastanawiasz się nad zakupem szlifierki kątowej? Nie wiesz, jaką wybrać? Zobacz opinię użytkowników o szlifierce kątowej Dedra DED7951. Poznaj jej atuty i sprawdź, jak spisuje się podczas pracy.
Strona 2 z 5