Wykonaj piękny, grawerowany świecznik, który wypełni pomieszczenie zapachem kwiatów, tworząc jasną i zachwycającą przestrzeń. W łatwy i prosty sposób możesz ozdobić świecznik dowolnym wzorem, nadając mu osobisty charakter. Włożony do środka, zapalony podgrzewacz wytworzy ciepłą i rodzinną atmosferę!

Kup w Narzedzia.pl
Narzędzie do grawerowania Dremel Engraver hobby
dostępne
1 szt.
dostawa
wysyłka
jutro
159

KROK 1

Do wygrawerowania wzoru na świeczniku potrzebne będzie narzędzie do grawerowania Dremel Engraver. Jest to lekkie i niewielkie narzędzie, mające zastosowanie do różnego rodzaju materiałów: metalu, plastiku, szkła, ceramiki, drewna i skóry. Nadaje się idealnie do tworzenia różnych prezentów. Na początku usuń ze szklanki ślady tłuszczu, myjąc ją w ciepłej wodzie z mydłem, a następnie dokładnie wytrzyj do sucha. Używana przez nas szklanka ma 7 cm wysokości i 7 cm średnicy. Niemal każda szklanka będzie odpowiednia, ale do uzyskania najlepszego efektu proponujemy wybranie szkła kolorowego lub matowego. Na papierze narysuj prosty wzór. My wybraliśmy motyle, ale może to być również liść lub kwiat. Umieść szablon w szklance i przytrzymaj czarnym filcem. W ten sposób narysowany wzór będzie wyraźnie widoczny przez szkło.

 

KROK 2

Następnie ustaw narzędzie do grawerowania DREMEL® Engraver z diamentowym bitem do grawerowania (9929) na prędkość 1. Trzymaj narzędzie pod niewielkim kątem, tak jak podczas rysowania ołówkiem, i rozpocznij grawerowanie wzdłuż linii szablonu. Nie musisz naciskać mocno, wystarczy przyłożyć końcówkę do szkła i przesuwać pewnie wzdłuż konturów. Po zakończeniu, wyjmij papier, a czarny filc włóż z powrotem do szklanki. W ten sposób zobaczysz ewentualne przerwy w konturach.

 

KROK 3

Wypełnij wzór, grawerując równoległe linie możliwie jak najbliżej siebie. W ten sposób wypełnij cały wzór, a następnie wygładź grawerunek, aby uzyskać czyste i profesjonalne wykończenie.

 

 

POTRZEBNE MATERIAŁY

• narzędzie do grawerowania Dremel® Engraver z diamentowym bitem do grawerowania (9929)

• szklanka (najlepiej kolorowa lub matowa)

• kalka kreślarska

• czarny filc

Powiązani producenci w sklepie Narzedzia.pl:
Dodaj komentarz
* Pola wymagane