NEO Custom PRO - Twój własny warsztat narzędziowy

Na rynku dostępnych jest wiele produktów do przechowywania narzędzi w garażu i warsztacie. Większość marek oferuje jednak gotowe rozwiązania, które wystarczy tylko wyposażyć własnymi narzędziami. Tymczasem marka NEO opracowała system, który daje możliwość stworzenia własnego warsztatu narzędziowego! Poznaj system NEO Custom PRO i stwórz swój warsztat na miarę Twoich potrzeb!

Nowa skrzynka narzędziowa Toolbox L Itamati ITB26L

W każdym warsztacie majsterkowicza nie może zabraknąć praktycznej i pojemnej skrzynki narzędziowej, która pomieści zarówno narzędzia ręczne, elektronarzędzia, a także niezbędny do pracy osprzęt i akcesoria. Nowa skrzynka narzędziowa Itamati Toolbox L spełnia wszystkie te wymogi, a także jest znakomitym uzupełnieniem zestawu elektronarzędzi akumulatorowych Itamati PowerSystem 18Volt.

Skrzynki narzędziowe Qbrick System - teraz jeszcze bardziej PRO!

Dynamiczny rozwój marki Qbrick sprawił, że marka stała się rozpoznawalna już niemal w całej Europie. Wysoka jakość wykonania oraz funkcjonalne rozwiązania zostały docenione przez wielu fachowców z różnych branż. Marka dba o klienta i stara się za wszelką cenę sprostać ich oczekiwaniom, dlatego też powstała kolejna seria skrzynek narzędziowych - Qbrick System PRO.

Qbrick System - jeden cel, wiele rozwiązań

Skrzynki narzędziowe to podstawowe wyposażenie zarówno warsztatów stacjonarnych, warsztatów mobilnych, jak i gospodarstw domowych. Pozwalają utrzymać porządek w przechowywanych narzędziach, a także ułatwiają ich transport w różne miejsca. Marka Qbrick niewątpliwie jest jednym z największych dystrybutorów oferujących szereg praktycznych rozwiązań z zakresu transportu i przechowywania, które zostały opracowane i dostosowane do potrzeb zarówno profesjonalistów, jak i majsterkowiczów.

Nowy system skrzynek modułowych NEO

Nie od wczoraj wiadomo, że marka NEO nieustannie rozwija swój asortyment systemów transportowych wraz z rosnącym zapotrzebowaniem swoich klientów. W ostatnim czasie swoją ofertę poszerzyła o innowacyjny, mobilny system modułowy, który stanowi znakomite rozwiązanie dla transportu i przechowywania większej ilości narzędzi.

Zobacz, jakie narzędzia powinny się znaleźć w Twoim warsztacie

Każdy majsterkowicz potrzebuje w swoim warsztacie odpowiednich elektronarzędzi. Ta myśl stała się podstawą filozofii marki ITAMATI. Sięgając do bogatej oferty narzędzi ITAMATI, będziesz przygotowany do każdej pracy. Zobacz, jakich narzędzi nie może zabraknąć w Twoim warsztacie.

Przechowywanie narzędzi - Chcesz się zorganizować? Wybierz ITAMATI

Istotną częścią najnowszej oferty marki ITAMATI systemy przechowywania narzędzi. Znaleźć można mobilny warsztat oraz torbę narzędziową. Dzięki temu Państwa warsztat będzie bardziej zorganizowany, a praca efektywniejsza. Duża walizka modułowa ITAMATI oraz mniejsza torba na narzędzia sprawiają, że mogą Państwo wybrać rozwiązanie idealnie dopasowane dla swoich potrzeb.
Strona 1 z 1