Bezszczotkowe elektronarzędzia AEG

Znakomita wydajność i moc to podstawowe parametry, którymi kierują się profesjonaliści przy zakupie elektronarzędzi. Coraz częściej ich wybór pada na elektronarzędzia akumulatorowe marki AEG z bezszczotkowym silnikiem, który pozwala na wyeliminowanie strat energii podczas pracy urządzeniem, dzięki czemu doskonale się sprawdzają w branży budowlano-instalacyjnej.

Nowej generacji wyrzynarka AEG

Nowoczesne rozwiązania, jakie wprowadza marka AEG do swoich elektronarzędzi akumulatorowych nieustannie imponują mocą, jakością wykonania i wytrzymałością. Z myślą o profesjonalistach pracujących na co dzień z drewnem, szczególnie osób przywiązujących dużą uwagę do precyzji i efektywności pracy, marka AEG wprowadziła na rynek nową, bezszczotkową wyrzynarkę BST 18BLX.

Greenworks podbija polski rynek

Gdy na rynku pojawia się nowa marka, często podchodzimy do niej bardzo sceptycznie, nie wiedząc z czym tak naprawdę mamy do czynienia. Często jednak okazuje się, że nasze obawy były niesłuszne, a oferowane produkty są powyżej naszych oczekiwań. I tak też było z marką Greenworks. Akumulatorowe narzędzia ogrodowe Greenworks pojawiły się na polskim rynku dopiero w ubiegłym roku, a już znalazły sporą rzeszę fanów, którzy uzupełniają swój asortyment ogrodowy o coraz to nowe urządzenia. Można powiedzieć, że praktycznie od...

120 lat marki AEG

Marka AEG zapisała się na kartach historii jako pierwszy na świecie producent przenośnej wiertarki oraz wielu innych narzędzi, dzięki którym prace wykonawcze nabrały nowego znaczenia. W tym roku marka AEG obchodzi swoje 120-lecie istnienia i z dumą może się pochwalić bogatym dorobkiem, który zrewolucjonizował światowy rynek elektronarzędzi.

Narzędzia z technologią bezszczotkową dla majsterkowiczów

Narzędzia bezszczotkowe są najczęściej kojarzone z markami profesjonalnymi, ale nie jest to regułą. Dobrym przykładem jest marka Ryobi, która oferuje narzędzia do domowego użytku, wśród których również znajdziemy modele z silnikami bezszczotkowymi. Użytkownik ma do dyspozycji zarówno elektronarzędzia, jak i narzędzia ogrodowe m.in. wiertarko-wkrętarki, szlifierkę kątową i pilarkę łańcuchową.

Młoty udarowo-obrotowe Bosch GBH 18V-26/F - wydajna i swobodna praca bez kabla

Młoty udarowo-obrotowe akumulatorowe GBH 18V-26 Professional i GBH 18V-26 F Professional to bardzo wydajne urządzenia, których osiągi dorównują młotom sieciowym, np. GBH 2-26. Nowe modele stanowią uzupełnienie oferty młotowiertarek Bosch z silnikami bezszczotkowymi EC. Osiągają energię udaru na poziomie 2,6J, czyli o 50% większą niż najwydajniejszy jak do tej pory młot udarowo-obrotowy 18V. Nowe młoty należą do systemu Flexible Power, co oznacza kompatybilność z całym systemem akumulatorowym Bosch 18V dla profesjonalistów.

Młoty udarowo-obrotowe Hitachi z silnikiem bezszczotkowym

Nowa generacja młotów udarowo-obrotowych Hitachi opiera się na technologii bezszczotkowej. Są to nowoczesne narzędzia sieciowe zaopatrzone w silniki bezszczotkowe. Modele DH45ME, DH45MEY, DH52ME, DH52MEY, DH40MEY odróżniają się od wcześniejszych młotów Hitachi zwiększonymi osiągami i wydłużoną trwałością. Sprawdzą się w wymagających pracach związanych z wierceniem i kuciem.

Bezszczotkowe wiertarko-wkrętarki Bosch dla profesjonalistów - nowość

W ofercie marki Bosch pojawiły się nowe wiertarko-wkrętarki GSR 14,4 VE-EC i GSR 18 VE-EC, a także wiertarko-wkrętarki udarowe GSB 14,4 VE-EC i GSB 18 VE-EC z silnikiem bezszczotkowym EC. Są dedykowane profesjonalistom. Narzędzia z serii „robustseries” odznaczają się większą wydajnością oraz trwałością. Zostały zaopatrzone w silnik bezszczotkowy, sprzęgło przeciążeniowe, wielofunkcyjną diodę LED i metalowy uchwyt oraz ulepszoną rękojeść Softgrip.

Silniki bezszczotkowe w elektronarzędziach – młotowiertarka DCH274 DeWalt jako przykład

Silnik bezszczotkowy to coraz częściej spotykane rozwiązanie konstrukcyjne elektronarzędzi. Czym różni się silnik beszczotkowy od silnika szczotkowego? Na to pytanie postaramy się odpowiedzieć na przykładzie młotowiertarki DCH274 DeWalt. Jest to urządzenie zasilane akumulatorem litowo-jonowym 18V XR. Posiada 3 funkcje: wiercenie z udarem, wiercenie bez udaru oraz podkuwanie.
Strona 1 z 1