Zszywacz to niezwykle uniwersalne urządzenie, które znajdzie szereg różnorodnych zastosowań. Do wyboru mamy różne modele: ręczne, elektryczne oraz pneumatyczne. Użycie zszywaczy pozwala na zaoszczędzenie czasu. W szybki i prosty sposób możemy przymocować płytę OSB czy wykonać inne drobne prace naprawcze.

Kup w Narzedzia.pl
Zszywacz pneumatyczny Makita AT2550A
dostępne
4 szt.
dostawa
wysyłka
dziś
1 252,99
Zszywacz Ryobi ONE+ R18S18G-0
dostępne
3 szt.
dostawa
wysyłka
dziś
887
Zszywacz ręczny Bosch HT 14
dostępne
2 szt.
dostawa
wysyłka
dziś
84,99
Zszywacz młotkowy Rawlplug RT-KGR0011
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
jutro
128,49
Zszywacz akumulatorowy Bosch PTK 3,6 LI
dostawa
wysyłka
8-11 dni
324,49

Zszywacze ręczne

Zszywacze ręczne są stworzone do wykonywania szybkich, krótko trwających prac. Idealnie nadają się do mocowania różnego rodzaju folii, niskonapięciowych kabli, listew wykończeniowych, wykonywania prostszych dekoracji i prac hobbystycznych oraz wielu, wielu innych rzeczy. Atutami zszywacza są bez wątpienia – łatwość w użyciu i niezawodność. Oferowane są lżejsze modele, mieszczące się w kobiecej dłoni, a jeszcze inne są bezodrzutowe i bardzo wytrzymałe. Bez wątpienia, każdy znajdzie coś dla siebie. W tej gamie zszywaczy na uwagę zasługuje zszywacz ręczny Bosch HT 14, którego obudowa została wykonana ze stali. Dzięki temu jest bardzo lekki, a jednocześnie bardzo wytrzymały, co zapewnia dobry komfort pracy. Model ten odpowiedni jest do wbijania zszywek 53 o długości 4, 6, 8, 10, 12, 14 mm oraz sztyftów 41 o długości 14 mm.

zszywacz ręczny bosch ht 14 narzedzia.pl

Zszywacze młotkowe

Zszywacz młotkowy to niejako rodzaj zszywacza ręcznego idealny dla wymagających profesjonalistów, którzy potrzebują niezawodnych narzędzi do pracy zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz, przez cały rok. Wśród zszywaczy młotkowych na uwagę zasługuje Dedra 11Z004. Solidna budowa zapewnia wyjątkową pracę modelu 11Z004 – gdyż końcówka do wstrzeliwania zszywek się zużyje, możesz po prostu obrócić ją i zacząć pracę na nowo. Co więcej, zszywacz ten jest wyposażony w specjalną tarczę ochronną, co pozwala uniknąć zniszczenia materiału. Zszywacz młotkowy jest prawdziwie profesjonalnym narzędziem, stworzonym dla fachowców przez ekspertów od zszywania.

zszywacz mlotkowy dedra 11z004 narzedzia.pl

Zszywacze elektryczne

Zszywacz elektryczny jest łatwy w użyciu i pozwala na prace nawet w trudno dostępnych miejscach. Dzięki ergonomicznemu kształtowi oraz dużej sile uderzenia wymaga od operatora minimalnego wysiłku. Zszywacz ten jest przeznaczony do czasochłonnych prac przydomowych. Prostota wykonania i budowy zszywaczy elektrycznych sprawia, że są łatwe w obsłudze – nieważne, czy pracuje nim zapalonym majsterkowicz, czy profesjonalistą, który używa go w codziennej pracy. Do mocowania głównie cienkich materiałów na drewnie polecany jest model PTK 14 EDT marki Bosch. Za jego pomocą można również wbić dwie zszywki jednocześnie oraz gwoździe o długości do 14 mm. Zszywacz ten posiada antypoślizgową rękojeść typu Softgrip, dzięki czemu zwiększony jest komfort pracy z tym narzędziem.

zszywacz elektryczny bosch narzedzia.pl

Zszywacze pneumatyczne

Pneumatyczne zszywacze mogą być używane zarówno do wbijania gwoździ, jak i zszywek. Można ich używać do dekorowania, prac tapicerskich, prac stolarskich i wykończeniowych. To, co sprawia, że zszywacze te są wygodne w użytkowaniu, dobrze wyważone, ergonomiczne i wytrzymałe. Zszywacz pneumatyczny spełnia najwyższe wymagania odnośnie precyzji. Ma także niski poziom hałasu, wygodne uchwyty oraz noski, które są w stanie dotrzeć do najdalszych i najtrudniej dostępnych miejsc i kątów. Na uwagę zasługuje model Makita AT638A przeznaczony do użytku domowego. Urządzenie to jest lekkie, dobrze wyważony, posiada wygodny do trzymania uchwyt, który może zmniejszyć zmęczenie i zwiększyć wydajność pracy. Zszywacz pneumatyczny Makita AT2550A jest właściwym narzędziem dla wszystkich profesjonalnych użytkowników, pracujących przy montażu szafek, materiałów dekoracyjnych oraz przy innych profesjonalnych stolarskich pracach wykończeniowych.

zszywacz pneumatyczny makita at2550a - narzedzia.pl

Powiązani producenci w sklepie Narzedzia.pl:
Komentarze
 • konrad 2021-01-28

  Używam zszywacza akumulatorowego od kilku lat. Głównie zbijam drewniane ramki do uli. Przyznam, że to najwygodniejsze rozwiązanie, można zabrać wszędzie ze sobą i robić szybkie, drobne naprawy w terenie. Czasem nawet używam do zbijania samych uli - chociaż w głównej konstrukcji daję gwoździe. Dużo oszczędność czasu.

 • staszek 2021-01-18

  Mam akurat zszywacz pneumatyczny Makita AT638A od ok. dwóch lat i powiem że dobrze się spisuje. W miękkie sosnowe drewno zszywki wchodzą jak w masło. A zszywka może się zaciąć w każdym urządzeniu. Nie ważne czy ręczne, akumulatorowe czy pneumatyczne. Kilka razy mi się to zdarzyło i nie było żadnego problemu z wyciągnięciem.

 • marcy 2021-01-11

  wy tam wszyscy zachwalacie ręczne zszywacze albo jakieś zszywacze elektryczne. Ja to wbijam zszywki ręką i co

 • Ada 2021-01-08

  Miałam kiedyś zszywacz młotkowy Dexter, ale jak dla mnie nie jest to dobre rozwiązanie. Trzeba dokładnie wiedzieć z jaką siła przybić zszywki w dany materiał. Często trzeba dobić coś młotkiem, a to chyba się mija z celem. Może mój model też był felerny, bo się zdarzało, że podczas uderzenia jedna zszywka się przybijała a kilka wypadało. No i trzeba mieć dobrego cela, żeby były ładnie w 1 linii. Teraz do drobnych domowych prac mam zwykły zszywacz ręczny i się skonczyły takie problemy.

 • Kamil 2020-12-29

  Ja lubię lekkie i poręczne narzędzia. Jak przez 8h albo nawet 10h się walczy takim ciężkim sprzętem to ręka odpada na koniec dnia. Dla mnie zszywacz jak ma więcej niż 1 kg to już jest nie do użytku.

 • Tomek 2020-12-14

  Od czasu do czasu zajmuję się wymianą tapicerki - fotele, krzesła, łóżka itp. Do tego używam zszywacza Boscha, który jeszcze mnie nie zawiódł. Dodam, że to zszywacz ręczny. Te wszystkie elektryczne mnie nie przekonały - może w jakiejś firmie, gdzie mają pełno akumulatorów do wymiany. Ja to zawsze zapomnę naładować takie urządzenia i wtedy się okazuje, że już mam wszystko inne przygotowane do roboty, a tu nie ma zasilania. No a z kablem to już kompletnie niepraktyczne. Potem te przedłużacze. Zaplątać się można... Nie ma to jak zwykłe ręczne narzędzia.

* Pola wymagane
Dodaj komentarz