Jaka piła do gałęzi na wysięgniku? Ranking pił łańcuchowych akumulatorowych

Piła łańcuchowa na wysięgniku to praktyczny sprzęt, którym możemy przycinać wysoko położone gałęzie. Wśród dostępnych modeli na rynku może wybierać pomiędzy narzędziami akumulatorowymi, elektrycznymi i spalinowymi. Poniższy ranking przedstawia pilarki akumulatorowe, które cieszą się zaufaniem naszych klientów. Zestawienie oparliśmy o oceny oraz częstotliwość sprzedaży danych modeli.

Narzędzia hybrydowe Ryobi bez ograniczeń

Użytkowników narzędzi możemy podzielić na tych, co wolą pracować bez ograniczeń w dostawie prądu i tych, co nie lubią być ograniczeni kablem zasilającym. Czasem jednak sytuacja nie pozostawia nam wyboru i trzeba pójść na kompromis. Na szczęście marka Ryobi wie, co dla klienta jest najważniejsze i stworzyła serię urządzeń z innowacyjną technologią hybrydową 18V, która pozwala korzystać zarówno z wygodnego zasilania akumulatorowego, jak i z zasilania sieciowego.

Cięcie wysokich żywopłotów - nożyce elektryczne Einhell

Jak zadbać o wygląd wysokich żywopłotów, których przycinanie nie jest prostym zadaniem? Do tego rodzaju pracy warto sięgnąć po nożyce z wysięgnikiem, które pozwalają na cięcie na dużym zasięgu bez konieczności korzystania z drabiny czy podestu. Przykładem mogą być elektryczne nożyce do żywopłotu Einhell: model GC-HH 5047 i model GC-HC 9024 T z wymienną głowicą. Sprawdzą się w domowych ogrodach, ale także podczas przycinania skwerów firmowych czy przyszpitalnych.

Urządzenie wielofunkcyjne AMW 10 Bosch - 3w1: podkaszarka, sekator, piła do gałęzi

Myślisz, że jak coś jest do wszystkie, to jest do niczego. Bosch udowadnia, że wcale tak nie musi być. Firma wprowadziła na rynek urządzenie wielofunkcyjne AMW 10 – jedno narzędzie do wielu zadań. Idealne podczas jesiennych prac w ogrodzie. Nie ma potrzeby kupowania oddzielnych narzędzi do każdej z prac – AMW 10 zastąpi piłę, sekator i podkaszarkę.

Piła łańcuchowa AKE 30 S - zobacz szczegóły w powiększeniu!

Piła łańcuchowa AKE 30 S - z jej pomocą wykonasz mnóstwo prac wokół domu czy w ogrodzie. A dla posiadacza kominka, któremu przydaje się każda ilość pociętego drzewa, taka piła to naprawdę ogromne ułatwienie. Zobacz sam!

Spalinowa piła łańcuchowa NAC SPS02-45 - gwarancja wydajnej pracy

Jesienne porządki w ogrodzie staną się czystą przyjemnością z właściwie dobraną piła łańcuchową. Nasz fachowiec wziął pod lupę pilarkę spalinową NAC SPS02-45. Zobacz rezultaty i sprawdź czy model ten spełnia Twoje oczekiwania.

Piła łańcuchowa Makita DCS230T w najdrobniejszym szczególe

Jesień to idealny moment na porządki w ogrodzie. Skuteczną pracę zapewni odpowiednia piła łańcuchowa. Przyjrzyjmy się szczegółom piły Makita DCS230T, która okaże się pomocna przy pielęgnacji drzew, usuwaniu konarów, a także przygotowywaniu drewna do kominka.

Ranking sekatorów jednoręcznych dla ogrodnika i działkowicza

Sekator jednoręczny jest niezbędny przy wielu pracach ogrodowych: cięciu gałęzi, usuwaniu zwiędłych kwiatów albo kompletowaniu kwiatów do bukietu. Aby ułatwić wybór właściwego sekatora stworzyliśmy ranking, opierający się na wyborze naszych klientów. Zobacz najlepsze i najchętniej wybierane sekatory.

Piła łańcuchowa Itamati w Twoim ogrodzie

Czas na jesienne porządki w Twoim ogrodzie. Niezbędna może okazać się piła łańcuchowa.
Strona 1 z 1