Ręczne przecinarki do glazury Rubi TX, TZ oraz TQ

Przecinarka do glazury to niezbędne narzędzie do pracy każdego glazurnika. W ofercie marki Rubi znajdziemy bogaty asortyment przecinarek dedykowanych zarówno profesjonalistom, jak i majsterkowiczom. Poniżej przedstawiamy trzy serię najpopularniejszych modeli przecinarek dedykowanych do cięcia m.in. glazury, płytek podłogowych, porcelanowych, gresu i wielu innych materiałów.

Jaką przecinarkę do glazury wybrać? - Praktyczny poradnik

Zastanawiasz się nad wyborem przecinarki do glazury i nie wiesz, na co zwrócić uwagę? Pracujesz przecinarką i chcesz wiedzieć, co zrobić, by uzyskać największa efektywność? Przedstawienia kilku ogólnych uwag, o których należy pamiętać przy wyborze przecinarki elektrycznej, a później podczas jej eksploatacji.

Jaka przecinarka do glazury? Ranking przecinarek elektrycznych

Elektryczna przecinarka do glazury - którą wybrać? Zastanawiasz się nad zakupem profesjonalnej przecinarki do płytek? Zobacz ranking przygotowany w oparciu o opinię profesjonalistów i poznaj szczegóły poszczególnych modeli.

Nowe przecinarki Rubi DS-250-N i DX-350-N zastępują DS-250 i DX-350

Rubi wprowadza na rynek nowe elektryczne przecinarki do glazury. Są to nowe wersje przecinarek DS-250-N oraz DX-350-N, które zastępują stare modele DS-250 i DX-350.

Jaka przecinarka do glazury Rubi? - seria TS, TR i TX

Firma Rubi, lider w dziedzinie profesjonalnych sprzętów dla glazurników, dokłada wszelkich starań, aby oferowane produkty były dostosowane do potrzeb użytkowników. W ofercie Rubi mamy przecinarki do glazury w następujących seriach: TS, TR czy TX. Nie wiesz, czym się różni przecinarka Rubi serii: TS, TR, TX?

Elektryczne i ręczne przecinarki do glazury - Jaką wybrać i na co zwrócić uwagę?

Niezbędnym narzędziem dla każdego glazurnika jest przecinarka do glazury. Trudno sobie wyobrazić dokładne i precyzyjne ułożenie płytek bez przecinarki, która dotnie płytkę tak jak sobie tego życzy specjalista.

Nowość wśród przecinarek do glazury - DC-250 Rubi

Rubi - lider wśród maszyny i narzędzia budowlane, a w szczególności sprzętu niezbędny do układania płytek ceramicznych oraz innych materiałów budowlanych - wprowadził na rynek kolejną nowość.

Zmiany nr katalogowych przecinarek do glazury Rubi DIAMANT DW-250-N i DW-250-NL

Chcielibyśmy poinformować naszych Klientów o pewnych zmianach dotyczących przecinarek do glazury Rubi DIAMANT DW-250-N oraz DIAMANT DW-250-NL.

Przecinarka do glazury - którą wybrać?

Przecinarka do glazury to urządzenie, bez którego nie udałoby się sprawnie i precyzyjnie położyć płytek podczas remontu. Na rynku dostępna jest szeroka oferta tych urządzeń. Wybierając właściwy model sprawdzonego producenta na pewno się nie zawiedziemy

Przecinarka wgłębna RUBI DIAMANT DR-350

Przecinarka wgłębna do cięcia wszelkich materiałów budowlanych. Do płytek ceramicznych oraz cegieł zwykłych, licowych, ogniotrwałych, marmuru, granitu itp.
  • 1
Strona 1 z 1