Ręczne przecinarki do glazury Rubi TX, TZ oraz TQ

Przecinarka do glazury to niezbędne narzędzie do pracy każdego glazurnika. W ofercie marki Rubi znajdziemy bogaty asortyment przecinarek dedykowanych zarówno profesjonalistom, jak i majsterkowiczom. Poniżej przedstawiamy trzy serię najpopularniejszych modeli przecinarek dedykowanych do cięcia m.in. glazury, płytek podłogowych, porcelanowych, gresu i wielu innych materiałów.

Jaką przecinarkę do glazury wybrać? - Praktyczny poradnik

Zastanawiasz się nad wyborem przecinarki do glazury i nie wiesz, na co zwrócić uwagę? Pracujesz przecinarką i chcesz wiedzieć, co zrobić, by uzyskać największa efektywność? Przedstawienia kilku ogólnych uwag, o których należy pamiętać przy wyborze przecinarki elektrycznej, a później podczas jej eksploatacji.

Jaka przecinarka do glazury? Ranking przecinarek elektrycznych

Elektryczna przecinarka do glazury - którą wybrać? Zastanawiasz się nad zakupem profesjonalnej przecinarki do płytek? Zobacz ranking przygotowany w oparciu o opinię profesjonalistów i poznaj szczegóły poszczególnych modeli.

Nowe przecinarki Rubi DS-250-N i DX-350-N zastępują DS-250 i DX-350

Rubi wprowadza na rynek nowe elektryczne przecinarki do glazury. Są to nowe wersje przecinarek DS-250-N oraz DX-350-N, które zastępują stare modele DS-250 i DX-350.

Jaka przecinarka do glazury Rubi? - seria TS, TR i TX

Firma Rubi, lider w dziedzinie profesjonalnych sprzętów dla glazurników, dokłada wszelkich starań, aby oferowane produkty były dostosowane do potrzeb użytkowników. W ofercie Rubi mamy przecinarki do glazury w następujących seriach: TS, TR czy TX. Nie wiesz, czym się różni przecinarka Rubi serii: TS, TR, TX?

Elektryczne i ręczne przecinarki do glazury - Jaką wybrać i na co zwrócić uwagę?

Niezbędnym narzędziem dla każdego glazurnika jest przecinarka do glazury. Trudno sobie wyobrazić dokładne i precyzyjne ułożenie płytek bez przecinarki, która dotnie płytkę tak jak sobie tego życzy specjalista.

Nowość wśród narzędzi do obróbki metalu - pilarka BCS550 Makita

Na rynku narzędzi akumulatorowych pojawiła się nowość – pilarka do metalu BCS550 Makita. Lekka i poręczna, bez plączącego się pod nogami kabla, świetnie zastąpi wszelkiego rodzaju nożyce, gilotyny i maszyny sieciowe.

Wymiana płytek z narzędziami Dremel

Myślisz o wymianie pojedynczych płytek, ale wydaje Ci się to niemożliwe? Chcesz małej zmiany? Wbrew pozorom wymiana płytek jest dość łatwa. Z narzędziami Dremel to żaden problem. Pracę tę może z powodzeniem może wykonać każdy. Zobacz sam!

Porównanie ręcznych przecinarek Rubi - TI-66-S oraz narzędzi z serii TR-S i TX-N

Marka Rubi od lat słynie jako producent maszyn do cięcia, w tym przecinarek do płytek i materiałów budowlanych. Warto przyjrzeć się różnicom występującym między konkretnymi modelami. Pod lupę bierzemy narzędzia ręczne - TI-66-S, TR-600-S, TR-700-S oraz TX-700-N, TX-900-N i TX-1200-N

Przecinarka do glazury - którą wybrać?

Przecinarka do glazury to urządzenie, bez którego nie udałoby się sprawnie i precyzyjnie położyć płytek podczas remontu. Na rynku dostępna jest szeroka oferta tych urządzeń. Wybierając właściwy model sprawdzonego producenta na pewno się nie zawiedziemy
Strona 1 z 2