Dziś kończy się nabór do programu “Fachowa Ekipa”, którego inicjatorem i organizatorem jest Hitachi Power Tools Polska.

Program "Fachowa Ekipa" obejmuje konkurs na najlepszą firmę z branży remontowo-budowlanej, instalacyjnej bądź montażowej. Na podstawie ustalonych kryteriów, spośród wszystkich zgłoszeń otrzymanych do 27 czerwca, zostanie wyselekcjonowanych 10 najlepszych z każdego regionu, które będą walczyły o tytuł Najlepszej Fachowej Ekipy 2007 danego województwa. 16 zwycięskich drużyn wystartuje do finału, a zwycięzca otrzyma tytuł Najlepszej Fachowej Ekipy 2007 w Polsce oraz samochód Mercedes Vito wyposażony w elektronarzędzia firmy Hitachi Power Tools. Imprezy, podczas których ekipy będą miały okazję zaprezentować swoje umiejętności, będą się odbywały w lipcu i sierpniu w formie festynów budowlanych w największych miastach Polski.
Dodatkowo w ramach projektu zostaną nagrodzeni producenci z branży budowlanej. Tytuł "Promotora Fachowości" zostanie przyznany firmie, która opracowała i wdrożyła najlepszy program podnoszenia standardów współpracujących z nią ekip.
- Program ma trzech adresatów i każdy z nich znajdzie w nim wiele korzyści dla siebie - wyjaśnia Marcin Pyszczek, kierownik marketingu Hitachi Power Tools Polska Sp. z o.o. - Klientom ułatwi znalezienie dobrych wykonawców w swoim województwie; ekipom gwarantuje promocję i porady, jak podnieść swoje kwalifikacje; firmy promujące fachowość nagrodzi za profesjonalizm.
Program "Fachowa Ekipa" poprzedziły ogólnopolskie badania, przeprowadzone przez IQS and QUANT Group. Na ich podstawie został stworzony profil idealnej ekipy remontowo-budowlanej. Respondenci określili standardy, jakie ekipa powinna spełniać zarówno pod względem pracy jak i kultury osobistej.
Badani podsumowali dotychczasowe doświadczenia z fachowcami, z którymi mieli kontakt w ciągu ostatnich dwóch lat. Jedynie połowa respondentów pozytywnie oceniła współpracę z ekipą, co oznacza, że co drugi ankietowany nie był w pełni zadowolony z efektów zleconych prac.
Platformą komunikacyjną "Fachowej Ekipy" jest serwis internetowy z bazą danych firm podzieloną według województw oraz wyszukiwarką. Na portalu www.FachowaEkipa.pl znajdą się telefony, adresy oraz zakres usług firm, które przyślą swoje zgłoszenia. Klienci będą również mogli sami wystawiać oceny fachowcom, z którymi współpracowali i udzielać rekomendacji najlepszym.
Inicjator i Organizator: Hitachi Power Tools Polska Sp. z o.o.
Partnerzy merytoryczni: Polski Związek Pracodawców Budownictwa, Akademia Budownictwa
Partnerzy: Caparol, Leroy Merlin, Mercedes, PRO, Rheinzink
Obsługa organizacyjna i medialna: Agencja Kawałek Świata - Media
Hitachi Power Tools Polska Sp. z o.o. jako przedstawiciel Hitachi Koki jest dostawcą elektronarzędzi dla segmentu profesjonalistów. Hitachi Kooki zostało założone w 1919 roku i zatrudnia obecnie ponad 4000 pracowników, generując obroty ponad 1 Miliarda Euro rocznie. Koncern posiada 8 fabryk rozlokowanych na całym świecie, zaś dzięki sieci swoich dystrybutorów jest obecny w Polsce już od początku lat 80-tych. Faktyczna rejestracja Hitachi Power Tools Polska Sp. z o.o. nastąpiła w 1997 roku.
Elektronarzędzia marki Hitachi są projektowane tak, aby zachowane były najwyższe standardy jakości, a użytkownicy mieli możliwość osiągania korzyści z użytkowania najbardziej zaawansowanych technologii.
Wartości koncernu Hitachi reprezentuje hasło Inspire the Next, które tłumaczone jest jako Inspiruj przyszłe pokolenia. Jest to deklaracja dążenia do zaspokajania potrzeb przyszłych pokoleń poprzez rozwój najnowszych technologii. Niezależnie od tego co pokaże przyszłość i jakie wyzwania staną przed koncernem, Hitachi pragnie inspirować swoich klientów poprzez oferowane produkty, systemy informatyczne i usługi.

* Pola wymagane
Dodaj komentarz