Jaką wiertarkę stołową kupić? Ranking najczęściej kupowanych na narzedzia.pl

Wiertarka stołowa to precyzyjne urządzenie do wykonywania otworów w drewnie i metalu. Jeśli szukasz takiego sprzętu i masz problem z wyborem, przedstawiamy ranking top5 najczęściej kupowanych wiertarek stołowych na narzedzia.pl. Proponowane modele cieszą się także dobrymi opiniami i są wysoko oceniane.

Jaka wiertarka udarowa do 300zł? Ranking dla profesjonalistów

Praca profesjonalisty opiera się nie tylko na jego umiejętnościach i doświadczeniu, ale też na wyborze odpowiedniego sprzętu. Na podstawie opinii użytkowników stworzyliśmy ranking, w którym prezentujemy top5 profesjonalnych wiertarek udarowych do 300zł.

Milwaukee wprowadza nową rodzinę narzędzi akumulatorowych - M12 i M18

Milwaukee wprowadza na rynek nową rodzinę kompaktowych elektronarzędzi M12 i M18. Są to najmocniejsze, a przy tym lekkie i doskonale wyważone narzędzia dla profesjonalistów.

PDC i DRC Festool – 2 urządzenia, a tak dużo możliwości

Festool poszerzył swoją gamę produktów o innowacyjne wiertarko-wkrętarki. Nowa seria narzędzi QUADRIVE Festool gwarantują wkręcanie z nieziemską mocą lub wiercenie z kosmiczną prędkością. Wiertarko-wkrętarka DRC i udarowa wiertarko-wkrętarka PDC dają mnóstwo możliwości – wkręcanie, wkręcanie kątowe, wiercenie, wiercenie kątowe oraz wiercenie z udarem.

Jak dobrać właściwą wiertarko-wkrętarkę akumulatorową?

Efekty pracy w znacznej mierze zależą od prawidłowej eksploatacji narzędzia. W związku z tym postanowiliśmy przygotować mały poradnik właściwego doboru akumulatorowej wiertarko-wkrętarki oraz zasad jej prawidłowej eksploatacji.

Wiertarko-wkrętarka udarowa DV 18DBL Hitachi w akcji

Pokazujemy z bliska wiertarko-wkrętarkę udarową DV 18DBL Hitachi - w akcji, ze szczegółami, w całej okazałości.

Wiercenie bez ryzyka odrzutu - Innowacyjny System Electronic Rotation Control

W trosce o komfort pracy narzędziami Bosch Professional stworzono innowacyjny system ERC minimalizujący ryzyko wystąpienia odrzutu. System został zastosowany w sześciu akumulatorowych wiertarko-wkrętarkach i wiertarkach udarowych. Elektronarzędzia wyposażone zostały w specjalny czujnik wykrywający nieprawidłowości i automatyczny czujnik, zmniejszający ryzyko odrzutu w przypadku zablokowania osprzętu w materiale.

Zalety i wady akumulatorowej wiertarko-wkrętarki DS12DVF3 Hitachi

Zależy nam na zadowoleniu naszych klientów, dlatego postanowiliśmy sprawdzić wiertarko-wkrętarkę Hitachi DS12DVF3 w akcji. Zobacz wyniki!

Wiertarko-wkrętarka udarowa Makita BHP451RFE - sprzęt do zadań specjalnych

Wiercenie z udarem? Sprawdzamy jak z trudnymi zadaniami radzi sobie wiertarko-wkrętarka udarowa BHP451RFE Makita.

Kątem oka na wiertarkę stołową Einhell BT-BD 701

Poddaliśmy testom wiertarkę stołową Einhell BT-BD 701. Obiektywne oko eksperta ujawnia wszystkie zalety i wady wiertarki.
  • 1
Strona 1 z 1