Jaką dmuchawę akumulatorową wybrać? Ranking top5

Ocena: 4,9/5
Dmuchawa ogrodowa to popularne urządzenie na zachodzie Europy, które z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością również w Polsce. Urządzenie sprawdza się nie tylko jesienią, kiedy mamy do uprzątnięcia opadłe liście, ale także wiosną i latem, kiedy w prosty i szybki sposób chcemy pozbyć się różnych nieczystości, w tym piasku z kostki brukowej lub drobnych gałęzi z trawnika po zimie. Dmuchawa akumulatorowa to świetna alternatywa dla zwykłych grabi oraz najlepsze rozwiązanie dla osób, które potrzebują...

Pielęgnacja trawnika krok po kroku - prace i narzędzia

Ocena: 4,3/5
Wielu z nas jest posiadaczem przydomowego trawnika. Zielony teren to ozdoba każdej posesji, ale żeby było tak w stu procentach, trzeba o niego dobrze zadbać. Dziś przyjrzymy się pracom, które warto wykonać, aby nasz trawnik wyglądał bardzo dobrze.

Mierz wysoko z piłą i nożycami na wysięgniku Bosch

Ocena: 3,8/5
Oferta narzędzi ogrodowych Bosch poszerzyła się o akumulatorową piłę do gałęzi na wysięgniku UniversalChainPole 18 i akumulatorowe nożyce do żywopłotu na wysięgniku UniversalHedgePole 18. Narzędzia te umożliwiają pielęgnację drzew i wysokich krzewów bez potrzeby korzystania z drabiny. Są rekomendowane użytkownikom indywidualnym.

Wiosenne prace w ogrodzie - krótki poradnik

Ocena: 4,8/5
Wiosna to ważna pora roku dla ogrodu. Jeśli prawidłowo wykonamy najważniejsze prace, to nasz ogród będzie wizytówką domu przez cały rok. Mamy więc misję do wypełnienia i to nie byle jaką. Czeka nas bowiem odświeżanie trawnika, przycinanie gałęzi krzewów i drzew, opryskiwanie czy porządkowanie rabat. Przyjrzymy się tym pracom oraz narzędziom, które nam je ułatwią.

Jak ułatwić sobie pracę w ogrodzie, dzięki narzędziom Combisystem?

Kiedy zapytamy ludzi, co najbardziej kojarzy im się z wiosną, odpowiedzą, że zieleń, śpiew ptaków i piękne, kolorowe, urządzone z fantazją ogrody… Ale żeby te ogrody wyglądały tak „pięknie”, ktoś musi włożyć w to bardzo dużo pracy, zapału. Jednak co nam po zapale, jeżeli nie możemy dobrze zorganizować sobie pracy?

Jaką kosę spalinowa wybrać - poradnik kupującego

Ocena: 4,0/5
Kosy spalinowe to urządzenia umożliwiające koszenie trawy lub mniejszych zarośli w niemalże każdym terenie. Dlatego wykorzystywane są zarówno przez firmy zajmujące się uprawą terenów zielonych, jak i w gospodarstwach domowych do pielęgnacji ogrodów.

Wszechstronna kosiarka Black+Decker 3-W-1: koszenie, przycinanie krawędzi oraz podkaszanie

Czasem ziemia jest nierówna i koszenie trawnika staje się męczące. Warto wtedy wypróbować produkt firmy Black+Decker - kosiarkę 3-W-1. To innowacyjne i kompaktowe urządzenie przeznaczone jest do koszenia, strzyżenia i przycinania krawędzi trawników o nierównej powierzchni i trudnodostępnych fragmentach.

Innowacyjne podkaszarki Bosch - ART 23-18 LI i ART 26-18 LI

Ocena: 4,3/5
Nowe podkaszarki akumulatorowe Bosch – teraz z wyjątkowo trwałymi nożami Durablade gwarantują wysoką jakość cięcia i maksymalny komfort pracy. Podkaszarki wyposażone są w z akumulator 18V o pojemności 1,5Ah. Niska waga i ergonomiczna konstrukcja ułatwiają obsługę podkaszarki. Nowe narzędzia ogrodowe powiększają system akumulatorowy 18V „Power4All“.

Kolejne nowości ITAMATI

Marka ITAMATI nie poprzestaje – wciąż się rozwija. Świadczą o tym chociażby kolejne narzędzia, które właśnie pojawiły się na rynku. Poszerzono asortyment o narzędzia ogrodnicze – nożyce do trawy i krzewów, podkaszarkę i aerator-wertykulator, a także o dwie ostrzałki elektryczne – do nożycy oraz ostrzałkę do łańcuchów. Jesień 2013 obfituje w nowości ITAMATI.

Jak przygotować trawnik do zimy?

Na wiosnę chcesz się cieszyć pięknym trawnikiem? Już teraz musisz o to zadbać. Twój trawnik przetrwał zimę w dobrej kondycji, jeśli jesienią poświęcisz mu czas i wykonasz kilka zabiegów pielęgnacyjnych.
Strona 2 z 4